2737
2734
عنوان

(تجربه )کارم منتفی شد

200 بازدید | 23 پست

بعد کلی دنبال کار گشتن یه شرکت تقریبا معتبر کار پیدا کردم و بعد سه مرحله مصاحبه اونا گفتن که قبولم کردن و مدارکمو ببرم واسشون

روزی که مدارکمو بردم 12میلیون سفته گذاشتن جلوم و گفتن که امضا کنم و مشکلی پیش نمیاد و منه از همه جا بیخبر امضا کردم

بعد اینکه پرس و جو کردم فهمیدم باید روی سفته ها مینوشتم بابت حسن انجام کتر و رسیدم میگرفتم اما فرداش بابت سفته هام رفتم و باهاشون صحبت کردم و قبول نکردن روی سفته ها چیزی بنویسم و حتی حاضر به دادن رسیدم نمیشدن بعد بهم گفتن که آزمایشات طب و کارم رو انجام بدم باهام سریعا قرارداد میبندن و تو قرارداد ذکر شده که سفته ها بابت چی گرفته شدن

منم قبول کردم و رفتم آزمایشات طب و کارم رو انجام دادم که هزینش 250 هزار تومن شد

فرداش که بابت قرارداد زنگ زدم گفتن که مدیرشون جلسه هستش و بعد از ظهر زنگ بزنم 

بعد از ظهرش که زنگ زدم برگشتن گفتن که ما الان باهات قرار داد نمیبندیم و باید اول یه هفته آزمایشی کار کنی 

منم گفتم خوب منم سفته ها رو میگیرم و یه هفته بعد موقع قرار داد سفته ها رو میدم اونا هم گفتن که اگه به ما اعتما نداری کارت منفتی هستش و فرادش واسه سفته هات بیا چون مدیر جلسه هستش و حتما قبل اومدنم باهاشون تماس بگیرم که پدرم گفت سریعا بریم و سفته هاتو بگیریم که بوی دردسر میاد

به هزار زحمت پدرم تونست سفته ها رو ابطال کنه 

هیچ وقت قبل قرارداد سفته امضا نکنین چون سفته حکم پول نقده اگه حواله کردش خالی باشه

خیلی ناراحتم بابت اتفاق پیش اومده و خودمو شرمنده میبینم پیش خانوادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم .یه تجربه ای شد برای خودت .وبقیه .همیشه یادت باشه هر کاری که میکنی رسید بگیری .این شوهرم همیشه به من میگه

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2728
2738

من تا حالا یه جا تا حالا سفته دادم

اونم قبلش تو اینترنت سرچ کردم و طبق همون نوشتم و امضا کردم

همکارم هم گفت اثر انگشت خودتو نزن. دادم برادرم زد😅

وقتی هم استعفا میدادم بهم دادن سفته ها رو.

ولی بعدا که پرسیدم گفتن سفته ای که تو رابطه کارگر و کارفرما رد و بدل میشه اصلا مهم نیست و کاری باهاش نمیتونن بکنن

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
کاش همون اول سفته ها رو امضا نمیکردم که شرمنده ی پدرم نشم... الان 250 تومن هم خرج کرده که فک نکنم بر ...

عیبی نداره عزیزم...عوضش تجربه بدست آوردی..گذشته دیگه..

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
برای هرکسی ممکنه پیش بیاد خداروشکر بخیر گذشت

واقعا خدا رو شکر میکنم.... اگه مردی نبود اونا سفته ها رو بهم نمیدادن... بابام صداشو برد بالا واسشون تا تونست سفته ها رو بگیره

من تا حالا یه جا تا حالا سفته دادم اونم قبلش تو اینترنت سرچ کردم و طبق همون نوشتم و امضا کردم همکا ...

این حرف شما در صورت قرارداد داشتن که سندی مبنی بر رابطه ی کارگر و کارفرماست درسته ولی اونا حاضر به بستن قرارداد هم نبودن

خب چه زود همه چی رو خراب کردی شاید اصلا کلاهبردار نبودن میرفتی کار میکردی حالا شاید عالی میشدی تو کا ...

سفته ای که حواله کردش خالی باشه راحت میشه نقدش کرد... حتی رسیدم نمیدادن که بشه اطمینان کرد

2706