2737
2734
عنوان

خواهر شوهر عوضی

2649 بازدید | 65 پست

خواهر شوهرم مطلقه اس با مادرشوهرمینا طبقه پایین ما زندگی میکنن امروز یواشکی شنیدم داشت با شوهرم بحث میکرد که زنت باید بیاد کارای مامانمو انجام بده خونرو تمیز کنه چای براشون درست کنه خونه تکونی هم کنیم باید بیاد فرشارو بشوره شوهرمم گفت زن من بیخود کرده فرش اینا بشوره وظیفه خودته خودت چیکاره ایی وظیفته خونرو تمیز کنی هر وقت تو نیستی زنم میاد سر میزنه وقتی تو هستی پیششون نمیاد! 

شیطون عوضی ازش متنفررم اونروزم رفتیم مهمونی خونشون همه زنداداشا و خواهراش نشستن به من میگه فلانی خجالت نمیکشی نشستی؟ پاشو برو چایی بیار! 😕

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان که شوهرت دفاع کرده اصلا به روی شوهرت نیار.بیخیال بذار انقدر بگه تا خسته شه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

میخواستی بگی هروقت تو یاد گرفتی گه خوری منو نکنی منم خجالت میکشم چ پروعه

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
2738

حسادت می کنند ،

حرص می خورند ،

به جایی می رسد که چشمِ دیدنت را هم ندارند

اشتباه نکن ، این بخاطر بد بودنِ تو نیست !

مردم به چیزها و آدم های بد ، که حسودی نمی کنند !

حتما خوب بوده ای ،

حتما کارت درست بوده ،

آنقدر خوب .. و آنقدر درست ؛

که خودشان را در حدّ رقابت با تو ندیده اند !

رسمِ آدم ها همین است ؛

برای حل و تجزیه و تحلیل که کم آوردند ؛

صورت مسئله را پاک می کنند .

به خودت و توانمندی ات افتخار کن ...

همیشه دور از دسترس ترین ‌و سخت ترین معادله ی زندگیشان باش

بگذار یاد بگیرند "لیاقت" ، هرگز با "زور" به دست نمی آید ،

خریدنی هم نیست !

لیاقتِ هرکس ، درونِ قلب و ذهنش است !

تو درست رفته ای

آدم های اشتباه ؛

تابِ دیدن موفقیت دیگران را ندارند ،

راهت را ادامه بده ...

باور کن ؛

موردِ حسادت واقع شدن خیلی خوب است !

شوهرم گفت اون هر وقت میاد اینجا کارای مامانمم انجام میده الان وظیفه توعه اونم به شوهرم میگه تو و پسرت میاین اینجارو به هم میریزین اونم باید بیاد تمیز کنه

خاک بر سرا برای کار کردن میمیرن بهونه دیگه ندارن فقط میگن یه نفر بیاد کارای مارو انجام بده دوست دارم حالشو بگیرم 

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩
شوهرم گفت اون هر وقت میاد اینجا کارای مامانمم انجام میده الان وظیفه توعه اونم به شوهرم میگه تو و پسر ...

ديوونه نباش اصلا به روي خودت نيار رفت وامدتم خيلي كم كن خداروشاكر باش شوهرت جوابشو داده 

2706