2733
2739
عنوان

مامانا میشه یع دیقه بیاید لطفا

53 بازدید | 7 پست

سلام عزیزای دلم مامانا من زایمان سوممه و سر دو زایمان قبلیم خیلی اضاف وزن داشتم بچهامم دختر بودن و زایمان راحتی داشتم بعد الان پسرباردارم و تو هفته۲۵هستم فقط۱۰۰گرم اضاف کردم بهم گفتن ک هرکی وزن زیاد نکنه بچش وزنش زیاد میشه و زایمان سخت بنظرتون راسته این حرف؟کسی تجربه داشته؟یا اصلا شنیده؟

من خودم ۲۲کیلو اضافه کردم پسرم ۳۹۰۰بود خوارم ۱۲کیلو اضاف کرد بچش۲۷۰۰بود

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

منم تا آخر ماه شش اصلا اضافه نکردم بعدش کم کم دارم اضافه می‌کنم ماه آخرم که دارم هفتگی می‌رم بالا

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربطی نداره من 7 کیلو اضافه کردم دخترمم ریز بود 2850

عزیزم زایمان سوم خیلیییییی راحته البته طبیعیش روندشم خیلی سریعه یعنی دردت گرفت سریع خودتو برسون بیمارستان ممکنه کمتر از یک ساعت تو بغلت باشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
بعد زایمان طبیعی کردین؟درد داشتین

اورژانسی سزارین شدم 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
اها بسلامتی زایمان طبیعی داری؟

پسرم دوسالشه حالا

2738