2737
2734

ده سال پیش یه پسری بهم پیامک داد و آشنایی ما از اینجا شروع شد.ازش پرسیدم شمارم و از کجا آوردی  گفت نمی‌دونم تو گوشیم بود ، گفتم حتما از اونایی هستی که یکی هم اشتباه تماس میگیره شماره رو سیو می‌کنی .خلاصه دو ماه با هم حرف می‌زدیم ، چت معمولی ، نه عشق و عاشقی. بعد دوماه گفت من دارم برای کار میرم فلان شهر و دیگه نیستم و اینا و خدافظی کردیم و گذشت. تو این ده سال هر از گاهی همینجوری پیداش میشد یه مدت چت میکردیم و دوباره می‌رفت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بیا بقیه شو بگو خوابم میاد

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

من فقط همون اولین بار که بهم پیامک داد شمارش و سیو کردم اما بعد اینکه خدافظی کرد شمارش و پاک کردم و دیگه نداشتم ، هر دفعه خودش اومد سراغم و پیام میداد. تا اینکه ۴ سال پیش که من تلگ.رام نصب کردم دوباره اومد و پرسید شما خانم فلانی هستی؟ گفتم بله شما ؟ و خودش و معرفی کرد و بازم یکم حرف زدیم و اون زمان من با کسی بودم و در موردش باهاش حرف زدم که اونم گفت نمی‌دونم چرا با اینکه خیلی وقته همو میشناسیم اما هیچوقت رابطه مون جور دیگه ای نشد و دوست نشدیم. منم گفتم چون هیچوقت بین ما ابراز علاقه و این چیزها نبوده و رابطه مون عادی بوده. اون گفت ولی من همیشه ازت خوشم میومده و این حرفا.... ولی به خاطر اینکه من با کسی بودم روی خوش نشون ندادم و بهش و دیگه با هم حرف نزدیم

2706