2737
2734
عنوان

داستان بارداری من با میکرواینجکشن

| مشاهده متن کامل بحث + 58988 بازدید | 124 پست
واي عزيزم خيلي واست متاسفم من تمام ماجراهاتو خوندم و منتظر خبراي خوبي بودم منم تير ماه سقط جنين دا ...

واقعیت اینه که در کنار تلخی این ماجرا خیلی از سقط هم میترسم. امیدوارم بتونم تحملش کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر چی که بوده و به هر دلیلی بوده قطعا خیر بوده برام. این تنها چیزیه که از صمیم قلب بهش ایمان دارم. ی ...

ممنون از اینهمه امیدی که بهم دادین و احسنت به اینهمه انرژی خداوند عاشق اینجور بنده هاشه که نا امید نمیشن چون ناامیدی مال شیطونه براتون بهترینا رو ارزو دارم 💖💖💖

عزیزممم ان شاءالله هرچی خیره واست پیش بیاد   امیدوارم چن ماه بعد بیای تاپیک بزنی طبیعی با ...

انشاالله 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ممنونم از دعای خوبتون و امیدوارم هر چی خیره به بهترین شکلش برای همه‌مون پیش بیاد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ایمانت برام خیلی قابل ستایشه....ان شاالله به حق همین شب های عزیز بهترین ها برات اتفاق بیفته

ممنونم عزیزم از دعای خوبتون. آمین. توکل به خدا. برای شما هم بهترین‌ها رو آرزو می‌کنم.

2740

عزیزم من مطمئنم خودت طبیعی بعد سقط باردار میشی چون رحمت خیلی امادس ولی خیلی به خودت برس ضعیف نشی ایشالله تاپیک بزنی و خبر بدنیا اومدن بچتو بهمون بدی

از سال ۹۶ هی لغو کاربری میشم بدون دلیل😑😑😑                 یه دخمل دارم یه نینی هم تو دلم دارم
سونوی امروز تایید کرد که جنین رشدش متوقف شده. دکتر یه فرصت ۱۰ روزه واسه دفع داد و تمام داروهام رو قط ...

وای عزیزم متاسفم ...خیلی ناراحت شدم 

امیدوارم به زودی برگردی با خبر خوش

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
عزیزم .با استفاده از قانون جذب باردار شو .ومطمئن باش به روش طبیعی باردار میشی مطمئن باش

شما  گروه ختم هستی ...قانون جذب رو برامون توی گروه ختم گلفم جون بزار تونستی ممنونم 🌷

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
شما  گروه ختم هستی ...قانون جذب رو برامون توی گروه ختم گلفم جون بزار تونستی ممنونم 🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/694147/قانون-جذب-و-شکر-گزاری-و-رسیدن-به-آرزوها-خدای-بی-نهایت-مهربانی-در-کنارت

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
شما  گروه ختم هستی ...قانون جذب رو برامون توی گروه ختم گلفم جون بزار تونستی ممنونم 🌷

اینم یکی دیگه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3002093/تمام-رموز-قانون-جذب

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی