2733
2739
عنوان

ماسک خونگی برای جای لک و جوش و...

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 88 پست
بله گلم این ماسک هایی ک من میزارم  با مواد طبیعی هستند و روی همه پوست ها اثر میزارن فقط مدت اثر ...

ن من عسل و دارچین گزاشتم واس جوش سرسیاه ، کلا نابودم کرد

ماست گزاشتم پوست صورتمو خشک کرد و چروکم کرد

جوش شیرین گزاشتم کلا سوزوند منو 

و و و ...

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم ماسک های خونگی رو چند روز در هفته میشه استفاده کرده؟؟

تقریبا هرروز چون با موادطبیعی هستند ... اما چون اکثر پوست ها حساسن ترجیح بر این هست ک بعضی ماسکارو دوروز در میون یا یک روز درمیون استفاده کنید 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
خونگی  میلیا بهش میگن

چشم گلم تگت میکنم تاپیک زدم❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
تاپیک میزنم براش گلم حتما  دونه های چربی منظورت چی هست  جوش های زیر پوستی ؟ ِِ ماسک های ...

عزيزم اگه دوباره تاپيك زدي منو هم صدا كن ببينم 

من خيلي تو خونه ماسك استفاده ميكنم از هنوز نتيجه خاصي نديدم

تقریبا هرروز چون با موادطبیعی هستند ... اما چون اکثر پوست ها حساسن ترجیح بر این هست ک بعضی ماسکارو د ...

آره ، من هر روز استفاده میکردم احساس میکردم صورتم داره بدتر میشه همون در هفته دو یا سه بار استفاده کنم بسه انگار

یه قانونی هست که میگه : هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه ، روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی…
2740
من استفاده کردم و میکنم. تاثیر داره، اما شب میزنم و صبح میشورم هم صورتو شفاف میکنه هم جلوی جوش زدن ...

☺❤ ممنونم ک تاثیر مثبتش رو بیان کردید عزیزم

شمام با آب قاطی می کنی؟ 

من سرکه طبیعی طبیعی دارم،

خییییلی کم آب میریزم، مثلا اگه دوقاشق غذاخوری سرکه ریختم ، یه قاشق چای خوری آب میریزم.

اما شاید برای بقیه پوستشونو حساس کنه و سوزش داشته باشه برای همین میگن که ب نسبت برابر آب بریزید، اما ب من ک میسازه

عشقم یه چیزی بگو برا دونه های سرسیاه رو بینی💞💞💞

چشم ماسک زغال طبیعی و خونگی و چندین مایک لایه بردار میزارم ☺❤

2706