2410
2553
عنوان

ماسک خونگی برای جای لک و جوش و...

1596 بازدید | 88 پست

سلام عزیزان ❤ صبح جمعتون بخیر باشه 

امروز میخوام یه ماسک خونگی ساده و راحت رو معرفی کنم برای درمان جای جوش ، لک ، اگزما و... 

مواد مورد نیاز ماسک: 

سرکه سیب 

آب 

پنبه 

قاشق غذاخوری 

یه پیاله کوچیک 

طرز تهیه ماسک : 

اول از همه شما یه قاشق غذاخوری سرکه سیب رو بریزید تو پیاله . به همون مقدار که سرکه سیب ریختید به همون مقدار هم اب اضافه کنید (مقدار اضافه کردن اب و سرکه بستگی به نوع پوست و صورتتون داره ) بعد پنبه رو اغشته به مواد سرکه و اب کنید و بزنید ب صورتتون . بعد از نیم ساعت صورتتون رو بشورید . این کار رو به مدت یکماه صبح و عصر (در دو نوبت) انجام بدید ☺❤ نتیجه رو ببینید و از پوست صاف خودتون لذت ببرید ❤❤❤ 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا جاش از بین میره؟

بله گلم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2720

پوست صورتا باهم فرق داره

همه ی ماسکا روهر صورتی جواب نمیده و حتی ممکنه برعکس جواب بده ، عین من

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2714
این سرکه سیب های فروشگاهی ک بدرد نمیخورن. تو از کجا تهیه کردی

بله من سرکه سیب ارگانیک استفاده کردم . مادرم برام درست کرده بوده . از عطاری ها میتونین تهیه کنید 

پوست صورتا باهم فرق داره همه ی ماسکا روهر صورتی جواب نمیده و حتی ممکنه برعکس جواب بده ، عین من

بله گلم این ماسک هایی ک من میزارم  با مواد طبیعی هستند و روی همه پوست ها اثر میزارن فقط مدت اثر گذاریشون باهم دیگ فرق اره . ماسک هایی ک ب هرنوع پوستی نمیسازنن ماسک های شیمیایی و صنعتی یا با مواد اولیه ظبیعی حساسیت زا هستن ☺❤

حتی لک هایی که قدیمی هستن؟ 

بله گلم

خریدم از هر جا ک بگی بدرد نمیخورن که

خب خودت درست کن عزیزم . طرز تهیه اش اسونه فقط زمان بر هست . از عطاری ها ک فروشگاهای طب سنتی معتبر ک با ضمانت میفروشن هم میتونی تهیه کنی 

2706