2733
2734

همش سه هفته از عروسیمون گذشته.. هر چی ام بهش میگم با من حالت خوبه میگه آره و... خیلی دوسم داره اینو از کاراش میفهمم..اما اینکه عشق رو در من معنی نمیکنه خیلی عذابم میده.. باعث شده زود جوش بیارم و گاهی بهش کم احترامی کنم اونم شاکی میشه 😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه چی بگم خواهرانه..اصلا تودعواوبحث بی احترامی نکنیدبه هم یه چیز عادی میشه بینتون..اگه میگه چیزی نیس شماهم خیلی پیگیرنشوخوش بگذرونیددوتایی سعی کن بیشترپیشش باشی به حرفش بیاری تاکمترآهنگ گوش کنه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

شوهر منم از همون اول تا الان همش آهنگای غمگین گوش میده دیگه جوریه که خانواده ی خودشم میگن این چرا انقد غمگین گوش میده منم میگم چه میدونم لابد شکست عشقی خورده😐

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
یه چی بگم خواهرانه..اصلا تودعواوبحث بی احترامی نکنیدبه هم یه چیز عادی میشه بینتون..اگه میگه چیزی نیس ...

دوس ندارم بی احترامی کنم .. حرف بد هم نزدم تا حالا اما لحن حرف زدنم موقع عصبانیت عوض میشه اونم شاکی میشه میگه بد حرف میزنی .. آخه بعد از ی سال عقد امتظار دارم دیگه من بشم عشقش.. ن اینکه باز گوش بده

2738
یعنی چطور 

یعنی محتاج عشقش نباش دخترم ... محتاج که نباشی عاشقت میشه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
یعنی محتاج عشقش نباش دخترم ... محتاج که نباشی عاشقت میشه

بخدا این ی ساله اصلا ب روش نیاوردم ک بسه و ... اما تو دلم غمگین میشم حس میکنم من و فقط دوس داره و ب چشم ی زن بهم نگاه میکنه

بخدا این ی ساله اصلا ب روش نیاوردم ک بسه و ... اما تو دلم غمگین میشم حس میکنم من و فقط دوس داره و ب ...

نه منظورم درونت هست ... ببین خودت عاشق همسرت باش از ته دل خیلی .... ولی ازش عشق نخواه هی غصه نخور هی فکرای منفی نکن ... فقط بهش عشق بورز

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
چه خوب کنار اومدی

آخه میدونم قبلا میخواسته با خواهر کوچیکه ی نامادریش فرار کنه اونم از روی نادونی والا عشقی در کار نبوده اون خواهر نامادریشم ‌‌چیز خاصی نبوده و نیست و میدونم عاشقش نبوده، بیشتر به خاطر مشکلاتی که تو خانوادشون داشتن غمگینه خیانت مادر واقعیش و طلاق دادن باباش، اذیت های نامادریش و فشار های زندگی که تو اون برهه از زندگیش داشته 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
چه خوب کنار اومدی

آخه میدونم قبلا میخواسته با خواهر کوچیکه ی نامادریش فرار کنه اونم از روی نادونی والا عشقی در کار نبوده اون خواهر نامادریشم ‌‌چیز خاصی نبوده و نیست و میدونم عاشقش نبوده، بیشتر به خاطر مشکلاتی که تو خانوادشون داشتن غمگینه خیانت مادر واقعیش و طلاق دادن باباش، اذیت های نامادریش و فشار های زندگی که تو اون برهه از زندگیش داشته 

سخته عاشق کسی باشی ک عاشقت نیست ..عشقش یکی دیگه ست 😢

من کاری که بلد بودمو بهت گفتم

2706