2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

این تنها چیزیه که همییییشه دادم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
تخمدان پلی کیستیک یعنی چی میشه بگی ؟

یعنی تخمدانات خیلی فعال نیستن فولیکولشون بزرگ نمیشه تخمک آزاد نمیکنن دوباره جذب تخمدان میشن به شکل کیستای ریز

به اصطلاح عامیانه میگن تنبلی تخمدان

یعنی تخمدانات خیلی فعال نیستن فولیکولشون بزرگ نمیشه تخمک آزاد نمیکنن دوباره جذب تخمدان میشن به شکل ک ...

دوستم رفته سنو براش نوشتن بزرگترین فولی ها شش و کوچکترین سه حدود  دوازده تا منم خودم بزرگترین فولی ۱۲بوده بنظرت جفتمون پلی کیستیک هسنیم 

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

من بعد ازدواج  تازه فهمیدم مشکل دارم هروقت میرفتم سونو میگفت فولیکولای نهایتا ۷میلی داری تخمداناتم بزرگ شدن یه زمانی مجرد بودم۶ماه یکبار پربود میشدم اونم با آمپول

ازدواج کردم بهتر شدم ۴۰روز ۲ماه یکبار میشدم

2706