2733
2734

سلااااام.

ماامشب مهمونی بودیم یکی از اشناهامون یه خاطره ی واقعی برامون تعریف کرد میخوام براتون بگم.

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این اشنامون چندسال پیش تو ذوب آهن کار میکرد.

بعد میگفت یه روز زن و بچه هام رفتن روستا عروسی منم شب کارم تموم شد اومدم خونه.خسته بودم رفتم زیر گازو روشن کردم یه چایی درست کنم بخورم

2738

تاتوبگی من یکی رو بگم مابامسجددیوار به دیواریم پدرم ۱۲شب خواس بره زیرزمین مسجد نمیدونم چی بود بزاره کلیدش دست ماس پدرم میگه ی دود سیاه رد شد اونقد ترسیده بود الانم چن روزه مریضه مامانم میگه براش دعامیگیرم 

بعدش که زیر گازو روشن کردم اومدم توسالن نشستم یدفعه دیدم دونفر اومدن توخونه.یکی دستمو گرفت یکی پامو مثل اینکه توگهواره باشم هی تکونم میدادن

بعدش که زیر گازو روشن کردم اومدم توسالن نشستم یدفعه دیدم دونفر اومدن توخونه.یکی دستمو گرفت یکی پامو ...

خب🤤🤤😲😲😲

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

گفت منم خیلی ترسیدع بودم اینقدداد وبیداد کردم که ولم کردن.منم از ترسم رفتم در سالن و در حیاط خونمونو باز گذاشتم نشستم رو به روی درا 

2706