2737
2734
عنوان

بارداری پوچ مجدد

115 بازدید | 19 پست

دوستان من برای باردوم بارداریم پوچ شد هنوز هیچیو بررسی نکرده دکترم ولی میگفت ممکنه به خاطر کیفیت تخمکت باشه کسی بود همچین مشکلی داشته باشه؟ 

یعنی میشه منم بیام اینجا تاپیک بزنم که مادر شدم 

بار اول ک سقط کردی رفتی دکترببینی علتش چی بوده؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر شما بارداری پوچ ومتوقف شدن رشد جنین ربطی به هم دارن؟؟؟؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
احتمالا شوهرت ضعیفه یا اینکه تخمکت بالغ نیست . پلی کیستیک نیستی؟

شوهرم آز داد خوب بود ولی من تخمدان پلی کیستیکم با دارو هر دوبار باردار شدم اولش با کلومیفن دومین بار با لتروزول و آمپول hcg

احتمالا شوهرت ضعیفه یا اینکه تخمکت بالغ نیست . پلی کیستیک نیستی؟

پلی کیستیک چیه؟

به نظر شما بارداری پوچ ومتوقف شدن رشد جنین ربطی به هم دارن؟؟؟؟

نه متوقف شدن رشد جنین احتمالا دلایل خونی و ویروسی داری و جنین تشکیل شده اما رشد نمیکنه 

ولی توی بارداری پوچ اصلا جنینی نیست

2738
همون تنبلی تخمدان

آهان.مرسی که جواب دادی نمیدونستم.ازکجا بایدفهمید داری یانه؟باید چه آزمایشی بدی؟

آهان.مرسی که جواب دادی نمیدونستم.ازکجا بایدفهمید داری یانه؟باید چه آزمایشی بدی؟

برا بعضیا علائم داره مث موی زائد و پریود نامرتب واسه بعضیا هم هیچ علامتی نداره 

2706