2737
2739
عنوان

ا ل

62 بازدید | 8 پست

اسهال سبز رنگ کودک نشانه چیه؟سبز بلغمی 

وقتى به يه مگس بال هاى پروانه رو بدی نه قشنگ ميشه نه ميتونه باهاش پرواز كنه ميدونى دارم از چى حرف ميزنم؟!“اصالت”بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباه است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرماخوردگی شکم

تبم داشت .ممکنه ویروس باشه

وقتى به يه مگس بال هاى پروانه رو بدی نه قشنگ ميشه نه ميتونه باهاش پرواز كنه ميدونى دارم از چى حرف ميزنم؟!“اصالت”بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباه است..
2728

اگه خیلی زیاده و براقه .. سرماخورده . اما اگه کمه و قاطی شده با زرد . شیرت شیرین بوده و رقیق .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اگه خیلی زیاده و براقه .. سرماخورده . اما اگه کمه و قاطی شده با زرد . شیرت شیرین بوده و رقیق ..  ...

براقه حالت مخاطیه 

براقه حالت مخاطیه 

اخی گناه داره سرما خورده

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اخی گناه داره سرما خورده

چکارش کنم آجی؟فقط پارچه ببندم خوب میشه؟اخه تب داشت زیاد بعد پارچه خیس میکردم میزاشتم رو شکمش بخاطر اونه بنظرتون؟

2738
چکارش کنم آجی؟فقط پارچه ببندم خوب میشه؟اخه تب داشت زیاد بعد پارچه خیس میکردم میزاشتم رو شکمش بخاطر ا ...

نمیدونم عزیزم اگه ی زمانی هم بچه تب داشت رو شکمش نزار .. پاهاش جوراب نم دار بپوشونش. ی دکتر ببرش . اما یک بار دستشویی این رنگی ایرادی نداره فک کنم.