2733
2734
عنوان

کارآگاهای نی نی سایت جمع شین😈

1405 بازدید | 51 پست

دو روز میشه گوشی شوهرمو دزدیدن ازش! گوشیش ایفونه بعد با قابلیت find my phone تونسیم جاشو پیدا کنیم‌! 

با پلیس رفتیم دم خونه ندادن گفتن ما برنداشتیم ندزدیدیم 

حالا من میگم چنتا ادم جم شن برن بزننشون گوشیو بگیرن ازشون نظر شما چیه ! 

هی با گوشی هم انلاین میشن

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه وقیح بودن ندادن😕

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

نهههه اگه بزنینشون حتی اگه گوشی هم ازشون بگیرین باز شما مقصر میشین

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2738
برید ب پلیس نشون بدین از طریق سیم کارت هم میتونین ردیابی کنین

رفتیم نشون دادیم پلیس وارد نشد ب خونه! گف حکم ورود نداریم 

امروز فککنم همسرم رف حکم ورودشو پیگیری کنه 

میترسم گوشیو جا به حا کنن یا خاموشش کنن گمشه😤😤😤😤

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
چه وقیح بودن ندادن😕

دقیقا با همون گوشی هم یکسره انلاین میشن تو مپ قشنگ مشخصه ساعت انلاینی ش! 

میگه رفتیم چنتا افغانی بودن😐 با یه پیرمرد😑

نهههه اگه بزنینشون حتی اگه گوشی هم ازشون بگیرین باز شما مقصر میشین

میریم پلیساهم میزنیم بعد از کشور فرار می کنیم میدونی با یه آیفون میشه کجاهای کره ی زمین رفت ارزش داره خدایی

با همه صمیمی نیستم           تو بزار پای غرورم .          من میزارم پای شعورم
رفتیم نشون دادیم پلیس وارد نشد ب خونه! گف حکم ورود نداریم  امروز فککنم همسرم رف حکم ورودشو پیگ ...

با حتیاط عمل کنین 

اونا هر کاری ممکنه ازشون سر بزنه

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
من هستم اگه خواستی بزنیشون فقط یکمی خرج داره💲 😎 💲

منم از دور وایمیستم فش میدم😎😂😂😂😂😂

میریم پلیساهم میزنیم بعد از کشور فرار می کنیم میدونی با یه آیفون میشه کجاهای کره ی زمین رفت ارزش دار ...

😂😂😂

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2706