2737
2739
عنوان

دیگه از کار خونه خسته شدم

971 بازدید | 39 پست

واقعا کار خونه رو دوست ندارم نمیخوام تو خونه کار کنم بدم میاد هروز هروز کارای تکراری جمع کردن لباسا روشن کردن لباسشویی جارو کشیدن دستمالو طی کشیدن ظرف شستنو.....متنفرم از همش دیگه نمیخوام کار کنم 

لیوان شکسته ولی نمیخوام شیشه هاشو جمع کنم .ظرفا کثیفه ولی نمیخوام بشورم  پتو و بالش وسط خونه اس 

لوازم ارایش ریختو پاشه 

گاز چربه 

ولیی نمیخواااااااااااااااااااام کار کنم 

شامم درست نمیکنم😠

دهههه

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نکشیمون آفرودیت خانووووووووم😧😧

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2738

منم باید شام بپزم😭😭

حیاط و بالکن جارو کنم و بشورم😒

بچه هارو ببرم حموم😞

خودم دوش بگیرم😖😖

یه دستیم به سر و روی خونه بکشم😤

همه اینـکارا تا نه و نیم باید انجام بشه اَه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
کارگر بگیرین یه مدت .

فعلا نمیشه اوضاع مالی مساعد نیس ولی حتمااا سال دیگه یه کارگر تمام روز میگیرم

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
2706