2733
2734
من الان 2 ماهه باردارم ولی مشکلی که دارم اینکه که لکه بینی دارم شیاف پروزکسترون هم استفاده میکنم دکتر گفته 4 هفته دیگه برم پیشش کسی هست که مثل من بوده باشه ............من خیلی نگرانم
لکه بینی در بارداری معمولا طبیعی هستش من خودم هم هفته 8 لکه داشتم الان هم یه دختر خوشگل دارم نگران نباش
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

man ta mahe 12 hafte khonrizi dashtam bad ta akhare 5 leke bini va modam shiaf estesade mikardam sharayetam ham tori nabood ke betoonam esterahate kamel dashte basham vali alan ye dokhmali 17 mahe daram , khodeto azyat nakon va say kon az bardarit lezat bebari, baghiasho bespor be khoda azizam