2733
2734
عنوان

ان تی بالا ۳.۵ و آزمایش سل فری

5261 بازدید | 44 پست

سلام دوستان. من سونو ان تی که رفتم ضخامت ان تی ۳.۶ بود. دکترم گفت آمنیوسنتز خطر سقط داره و منم بچه اولم هست گفت آزمایش سل فری بده. حالا جوابش تا یکشنبه میاد خیلی نگرانم. کسی بوده که عدد ان تی بالا داشته و آزمایش سل فریش خوب بوده. ۲۸ سالمه. آزمایش آلفافیتوپروتئین هم دادم که خوب بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان تیشون بالا بود و سل فری دادن؟

منم سل فری دادم و منتظر جوابم، فقط کجا انجام دادی و چند وقته جواب میاد؟

من نمونه رو فرستادن نیلو تهران و زده 18 روز جوابدهی

بعد آلفا رو چرا آلفا فتو پروتئین رو اینقدر زود دادی ؟ باید بین 15 تا 17 هفته به من گفتن بدم، پزشکت گفت الان بدی؟ چند وقتته؟

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
2738
منم سل فری دادم و منتظر جوابم، فقط کجا انجام دادی و چند وقته جواب میاد؟ من نمونه رو فرستادن نیلو ته ...

وای منم هنوز منتظرم. ۲ شهریور آزمایش دادم گفتن میفرستن نیلو. اول خود دکتر آزمایشگاه گفت ۲ هفته طول میکشه ولی الان سه هفته شده و نیومده. زنگ زدیم آزمایشگاه نیلو گفتم من دیگه هفته هام داره میره بالا جوابش میخوام. گفت تا یه جاهایی پیش رفته بعد به تکرار خورده حالا راست میگفت یا نه نمیدونم. خلاصه اینکه هنوز نیومده. آزمایش آلفا رو ۱۵ هفته و ۳ روز بودم که دادم. آره دکتر از اول ۱۵ هفته میفرستاد. الانم ۱۷ هفته و ۲ روز هستم.

شما مشکلتون چی بود که انجام دادید؟

من ریسک غربالگریم تو آزمایش خون متوسط  بود

پس چرا نیلو گفته 4، 5 روز کاری جواب میاد من دارم میمیرم حالم خوب نیست

منم الان آخرهای هفته 15 هستم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
وای منم هنوز منتظرم. ۲ شهریور آزمایش دادم گفتن میفرستن نیلو. اول خود دکتر آزمایشگاه گفت ۲ هفته طول م ...

جواب آلفا خوب بود؟ استرس اونمم مونده ...

من ریسک غربالگریم تو آزمایش خون متوسط  بود پس چرا نیلو گفته 4، 5 روز کاری جواب میاد من دارم می ...

ریسک سندروم داونم متوسط بود

من ریسک غربالگریم تو آزمایش خون متوسط  بود پس چرا نیلو گفته 4، 5 روز کاری جواب میاد من دارم می ...

داخل سایتش نوشته بود که تعداد مریضا زیاد هستن و ظرفیت دستگاه ها کمه. حالا امروز آزمایشگاهی که از ما نمونه گرفته گفت حداکثر تا فردا جوابتون میاد.

جواب آلفا خوب بود؟ استرس اونمم مونده ...

آره آلفا دو سه روز بعد از اینکه آزمایش دادم جوابش اومد و خوب بود. امروزم رفتم آنومالی گفت همه چیز خوبه. دیروز هم اکوکاردیو گرافی گفت خوبه

2706