2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا فک میکنم هر کی به هر چی علاقه نشون بده اون تو بدنش کمه

مثلا افراد کم خون علاقه زیاد به گوشت دارن یا افراد سردمزاج به چیزایگرم علاقه نشون میداین نظر منه، علمیشو نمیدونم

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
2731

نه سرده😊

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

اگه بامصرف گرمیجات حس حرارت دردن بدنت بیشترمیشه عرق میکنی یا تندخومیشی ینی طبعت گرمه

اگه سردی میخوری و بهت نمیسازه مثلادل پیچه میگیری اسهال میشی ینی طبعت سرده

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2740

اگه مى خواى مزاجتو بدونى سايت  تست مزاج شناسي داره

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

اینارو نمیدونم ولی من رفتم دکتر چن تا سوال پرسید ازم مثل اینکه ترشی بیشتر دوس داری یا شیرینی وقتی از خواب پایشی کسلی تو کل روز چطور بعد پرسید بیشتر سرما رو دوس داری یا گرما ک بعد تشخیص داد طبعم سرده چون شیرینی رو بیشتر دوس دارم از سرما بدم میاد تقریبا تو روز احساس سستی دارم 

There is GOD💚💚💚   ..