2737
2739
عنوان

دیده نشدن ساک بارداری و مشکوک شدن ب خارج رحمی کمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 4095 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چی ویار هم دارین ؟

من نه به اون صورت فقط از بعضی چیز ها بدم اومده مثلا قبلا چیپس خیلییی دوست داشتم الان اصلا خوشم نمیاد ولی نه از چیزای ترش خوشم میاد نه شیرین بیشتر دلم غذا میخواد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

[QUOTE=103738755]من نه به اون صورت فقط از بعضی چیز ها بدم اومده مثلا قبلا چیپس خیلییی دوست داشتم الان اصلا خوشم نمیاد ...[بچه اولتونه؟ من از چیزای ترش زیاد خوشم نمیاد ولی حالت تهوع هم ندارم سرگیجه وافت فشار دارم کمرم خیلی درد میکنه  

2731
عزیزم من خارج از رحم بودم بهم بگو بیبی چکت کامل پررنگ شد یا نه؟ بگو تا کامل توضیح بدم برات

روز اول حاله انداخت روز دوم صورتی شد روز سوم صورتی پررنگ شد ک وقتی خشک شد همرنگ خط کنترل شد الان بازم گذاشتم پررنگ پررنگ شد 

الهی ب امید تو 🙏🏻
روز اول حاله انداخت روز دوم صورتی شد روز سوم صورتی پررنگ شد ک وقتی خشک شد همرنگ خط کنترل شد الان باز ...

ایشالله که خارج رحم نیست حتما خیلی ریز بوده دیده نشد منم هنوز سونو نرفتم فکنم زود بوده که دکتر ننوشت !

2740
عزیزم من خارج از رحم بودم بهم بگو بیبی چکت کامل پررنگ شد یا نه؟ بگو تا کامل توضیح بدم برات

تو علائمت چجوری بود ؟

کی بی بی چک گذاشتی مثبت شد 

کی بتا دادی 

درد داشتی چطور بود 

الهی ب امید تو 🙏🏻

وای منم دلم نی نی خواست.انشاءالله که خارج از رحمی نیست.الکی بد به دلت راه نده.مبارکت باشه😍

مجری: تو چرا اینقد خرابکاری میکنی؟پسرعمه: شیطون گولم میزنه!  مجری: چرا بقیه رو گول نمیرنه؟پسرعمه: واسه کم کاری شیطونم من باید پاسخگو باشم؟  
[QUOTE=103738755]من نه به اون صورت فقط از بعضی چیز ها بدم اومده مثلا قبلا چیپس خیلییی دوست داشتم الا ...

بله بچه اولمه 

منم تهوع ندارم سرگیجه دارم گاها زیر شکمم درد میکنه و تکرر ادرار دارم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
وای منم دلم نی نی خواست.انشاءالله که خارج از رحمی نیست.الکی بد به دلت راه نده.مبارکت باشه😍

انشالله عزیزم از اومدنش خیلی خوشحال شدم ولی این روزا حالم گرفته س

الهی ب امید تو 🙏🏻
2706