2737
2739
عنوان

راه فراموش کردن

161 بازدید | 8 پست

راه فراموش کردن هم از نظر روانشناسی اینه 

باید فکرتون رو کنترل کنید و اجازه ندین چشمها به یک حالت خیره بمونه و خاطرات رو مرور کنه و هر موقع فکر ناخوشایندی به ذهن آدم خطور کرد باید سریع خودشو به کاری مشغول کنه و فکر و احساس خودشو تغییر بده و خیلی مهمه که چشمها به یک نقطه خیره نشن چون این راه کد سازی مغز برای به خاطر سپردن و بازسازی افکار و خاطرات هست.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پس هر موقع احساس کردین خاطره ی بدی از گذشته اذیتتون میکنه سریعا چشمهاتون رو به جهت های مختلف بچرخونید اینطوری کدهای مرور خاطره و پررنگ شدنش تو ذهنتون شکسته میشه و بعد از چند مدت خود بخود دیگه مرور نمیشه ناخودآگاه و کم کم کمرنگ میشه اون خاطره طوری که دیگه جزییاتش هم فراموش میشه

پس هر موقع احساس کردین خاطره ی بدی از گذشته اذیتتون میکنه سریعا چشمهاتون رو به جهت های مختلف بچرخونی ...

بعضی چیزارو و بعضی شخصیتهارو نمیشه فراموش کرد من خیلی دوست دارم فراموس کنم ولی حافظه بلند مدتم قوی هست انگار

بعضی چیزارو و بعضی شخصیتهارو نمیشه فراموش کرد من خیلی دوست دارم فراموس کنم ولی حافظه بلند مدتم قوی ه ...

این به خاطره اینه که از روی عمد بارها به این موضوع یا فرد فکر کردین در واقع میخواستین فراموش کنید ولی همزمان نمی خواستید یا اینکه راهش را بلد نبودید

این به خاطره اینه که از روی عمد بارها به این موضوع یا فرد فکر کردین در واقع میخواستین فراموش کنید ول ...

ولی من از شخصی متنفرم و نمیتونمم فراموشش کنم  آرزومه ک فراموش بشه 

2738
ولی من از شخصی متنفرم و نمیتونمم فراموشش کنم  آرزومه ک فراموش بشه

این روش رو که گفتم امتحان کن 

از قصد بهش فکر نکن و هر موقع به ذهنت خطور کرد سریع این تکنیک رو انجام بده و خودتو به کار دیگه مشغول کن