2737
2734
عنوان

خانوماي وارد ب خيارشور

200 بازدید | 27 پست

ميشه بگين چطوري خيار شور درست ميكنين😘

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خیار های سایز ریز تر رو میشورم داخل شیشه میریزم لابه لاش ترخون و آب نمک و فلفل قرمز میذارم درش رو مح ...

اب نمك رو ميجوشوني؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
2738
شما همونی ک میوه خشک دارید؟

نه والا اون بانو٧٥😂

من مامانم خیار رو باوخلال ی چندتا سوراخ میزنه میگن ترد میشه

اره منم از بيرو خريده بودم سوراخ داشت منم ميزنم👍🏼👍🏼👍🏼

اب نمك رو ميجوشوني؟

نه آب معمولی از شیر آب و نمک رو قاطی میکنم مزه میکنم بعد میریزم روش...

ترخون هم از سبزی فروشی تازه میگیریم یه ساقه یا دوساقه میذاریم لابه لاش....

طعمش بهشته هاااا دقیقا مثل بازاریا میشه

2706