2733
2734
روزی یکی میخورم. ولی من لکه بینی نداشتم و ندارم 

سلام عزیزم خوبی؟ دکتر برامنم دوفاستون تجویز کرده اما نگفته چطور مصرف کنم داروخونه هم نگفت.. رفتم از منشیش پرسیدم گف روزی دوتا صب یکی شب هم یکی... من الان لکه بینی ندارم و نداشتم فقط دوماه پیش سقط کردم... تورخدا میشه بگین چطور مصرفش کنم؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما برای چی میخورین؟ میترسم قطعش کنم اوایل روزی 4تا میخوردم بعدا کرد روزی یکی  لکه هم گاهی دار ...

سلام گلم شما روزی 4 تا باهم میخوردی یا با فاصله؟؟؟ 

بمنم داده اما نمدونم چطور مصرف کنم داروخونه هم نگف دکترم دوره ازم... از منشی پرسیدم گفت صبح و شب یکی بخور.. 

2731
سلام عزیزم خوبی؟ دکتر برامنم دوفاستون تجویز کرده اما نگفته چطور مصرف کنم داروخونه هم نگفت.. رفتم از ...

سلام فدات. والا من هر شب یکی میخوردم. اگ گفته دو تا خب یکی صب بخور یکی شب‌. بیست تا بهت داده؟ 

سلام فدات. والا من هر شب یکی میخوردم. اگ گفته دو تا خب یکی صب بخور یکی شب‌. بیست تا بهت داده؟ 

ممنون که جواب دادی... دکتر نگفته منشی دکتر بهم گف اینجوری بخور هرچی گفتم برو از خودش بپرس نرفت لعنتی😞

30 تا بهم داده.... بنظرت منم شبی یکی بخورم کافیه... من چون درد کمر داشتمو قبلا هم سقط داشتم اینو نوشت واسم 

موندم چیکار کنم

ممنون که جواب دادی... دکتر نگفته منشی دکتر بهم گف اینجوری بخور هرچی گفتم برو از خودش بپرس نرفت لعنتی ...

اگه قبلا سقط داشتی فک کنم همون یکی صب یکی شب باشه. ی زنگ بزن بهش ازش بپرس ضرر نداره ک 

2738
خواهش می کنم فدات انشالله سالم بغل بگیری نی نی تو 

فدات بشم خیلی ممنونم... الهی خدا به هردومون بچه سالم و صالح ببخشه... به حق این روزها🙏🙏🙏

بازم ممنونم گلم ک جواب دادی