2737
2734
عنوان

این توبه رو خدا قبول میکنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 22 پست
فکر کنم یه جا شنیدم اگر واقعا به اون فرد برای حلالیت دسترسی نداره باید از جانب اون کار خیر انجام بدی

مثلا چ کارایی.....مالی ک در توان نداره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلیییی برام سواله.میگن حق وناس نمیبخشه...ولی کسی اصلا موقعیتش و ندارهذحلالیت بطلبه .یعنی اگه بط ...

کسیکه می‌دونه جوابببب بده لطفا

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
خدا حتی کافر و مشرک و زانی رو زمانی که توبه کنن میبخشه عزیزم والله یغفرالذنوب اما حق الناس چیزیه ک ...

ولی ب قول شاعر اینطوریم نباشیم

توبه بر لب سجده بر‌کف دل پر‌ از شوق گناه...معصیت را خنده می‌آید ز استغفار ما

توبه اگ واقعا از ته دل باشه خدا حتما میبخشه

تو کتاب خوندم خدا دروازه های رحمتشو از صبح تا شب برای بنده هاش باز کرده وقتی بنده ای توبه کنه خداوند به وجد میان و به ملائکه میگن اون بنده منه اون از گناهش باز گشت و نزد ملائک به این بندش فخر میکنه

تا میتونیم توبه کنیم

ان الله تواب الرحیم😊

نی نی سایته؟یا سرزمین عجایب؟؟؟
2728
منم خیلیییی برام سواله.میگن حق وناس نمیبخشه...ولی کسی اصلا موقعیتش و ندارهذحلالیت بطلبه .یعنی اگه بط ...

میتونید برای جبران برای اون افرادی که حقی به گردنشون دارید صلوات بفرستید و قران بخونید ی یا کارهای خیر دیگه

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

ممنون دوستان جواب دادین  براتون صلوات فرستادم

میتونید برای جبران برای اون افرادی که حقی به گردنشون دارید صلوات بفرستید و قران بخونید ی یا کارهای خ ...

بعد شما اینو از خودتون گفتین

چون من بارها و بارها تو‌کتب مختلف دینی خوندم حق الناس رو باید از خوده بنده خدا طلب حلالیت کنیم چون خدا درمورد حق بندش فرمودن ک من حق خودمو میبخشم اما بنده رو باید خودش ببخشه

نی نی سایته؟یا سرزمین عجایب؟؟؟
2740