2410
2553
عنوان

این توبه رو خدا قبول میکنه؟؟

779 بازدید | 22 پست

کسی که بار گناهش زیاد و سنگین باشه 

و اعم از حق الناس و حق الله و سرزنش کردن اطرافیانش به خاطر گناهانشون

و ....

مگه نه اینکه گناه ها اثر وضعی دارند علی الخصوص گناه  سرزنش کردن دیگران به خاطر گناه ها و خطاهاشون

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 

بايد حق مردمو پس بده و جبران كنه و توبه كنه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

توبه تنها کافی نیست 

باید سعی کنید جبران هم بکنید تا حد امکان

و اگه به کسایی که حق الناس گردونتونه بخاطرشون، دسترسی ندارید از جانب اونا باید صدقه بدید. البته من مذهبی نیستم و اینا اطلاعات دوران دبیرستانه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

دوست خوبم هر بن بستى به معناى ته خط نيست !

گاهى خودمان حواسمان نيست كه مسيرى كه مى رويم منتهى به ناكجا آباد است و همانجاست كه ابر و باد و مه و خورشيد و فلك دست به دست هم مى دهند كه راهت را سد كنند كه مسير اشتباه را دور بزنى و به راه درست بيافتى !

اصلا به خاطر همين است كه مى گويم بابت هر بن بستى شكر گزارى كن چون همانجا ابتداى راه درست است !

حالا تو كه غمبرك زدى و دل گرفته اى يك نفس عميق بكش و با لبخند يك خدا رو شكر از ته دل بگو !

آغاز راه نو و روشنت مبارك دوست من !

2714

حق الناس و باید بدی و رضایتشون و بگیری خدا حق خودشو با توبه کردن میبخشه ولی حق الناس و نمیبخشه 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

منم خیلیییی برام سواله.میگن حق وناس نمیبخشه...ولی کسی اصلا موقعیتش و ندارهذحلالیت بطلبه .یعنی اگه بطلبه دیگه نباید زندگی کنه وبمیره...اینقدررر سخته.....چ باید کرد.؟؟تمام زندگیش تحت تاثیره.....و پشیمونه.حس می‌کنه خدا دیگه نمیبینتش

لطفا کسی می‌دونه جواب بده  

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

خدا حتی کافر و مشرک و زانی رو زمانی که توبه کنن میبخشه عزیزم

والله یغفرالذنوب

اما حق الناس چیزیه ک خدا فرموده من حق خودمو میبخشم اما حق بنده رو باید از خود طرف حلالیت بخوای

نی نی سایته؟یا سرزمین عجایب؟؟؟

قطعا ما جای خدا نیستیم منتهی باید حلالیت بگیره چون خدا حق الله رو ممکنه ببخشه ولی حق الناس رو خیر

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

اگه قرار بود ما معصوم باشیم بی گناه خدا چیزی ب نام توبه نمیذاشت 

من اصلا ادم معتقدی نیستم ولی همین امروز صب قانون جذب گوش میکردم میگفت شما هر چقد ب گناهایی ک مرتکب شدی گناه  بیشتر جذب میکنی و راه رو  برای انجام گناهای دیگ هموار میکنی 

سعی کن ی بار توبه کنی و اگ حق الناسی ب گردنته جبرانش کنی و دیگ هیچوقت ب گناهایی ک کردی فک نکنی 

منم خیلیییی برام سواله.میگن حق وناس نمیبخشه...ولی کسی اصلا موقعیتش و ندارهذحلالیت بطلبه .یعنی اگه بط ...

فکر کنم یه جا شنیدم اگر واقعا به اون فرد برای حلالیت دسترسی نداره باید از جانب اون کار خیر انجام بدی

2706