2733
2734
عنوان

زردی نوزادم...

117 بازدید | 16 پست

نوزادم ۱۰روزشه،روز ۳تا۵ گذاشتیمش زیر دستگاه و زردیش از۱۰اومد ۹،حالا بعد چند روز که بردیم تا امروز۱۲شده،عرق کاسنی میخورم،هر روز بهش ترنجبین میدم،و خیلی رعایت میکنم،چرا پایین نمیاد؟چیکار کنم،دکتر هم گفت چون روز۱۰هست خطرناک نیس،ولی اگه دوس داشتی یه روز بزار تو دستگاه

من ۴روز گذاشتم تو دستگاه..از این چیزام به بچه تده دل وروده طفلی میریزه بهم..تا میتونی شیر بده پی پی کنه وادرار زودتر میاد پایین

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من ۴روز گذاشتم تو دستگاه..از این چیزام به بچه تده دل وروده طفلی میریزه بهم..تا میتونی شیر بده پی پی ...

الان بردی چک کرد؟اخه زیر دستگاه نمیخوابه،دردسره،۲۰دقیقه بیشتر نمیخوابه،روزی چند بار هم پی پی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بردی چک کرد؟اخه زیر دستگاه نمیخوابه،دردسره،۲۰دقیقه بیشتر نمیخوابه،روزی چند بار هم پی پی میکنه

دیگه نی نی من ۲۲ روزشه زردیش به کل رفع شد.من تو بیمارستان خوابوندم اونجا دستگاهش قویتره وراحتتر میخوابه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728
دیگه نی نی من ۲۲ روزشه زردیش به کل رفع شد.من تو بیمارستان خوابوندم اونجا دستگاهش قویتره وراحتتر میخو ...

اها دخترم هم بیمارستان بستری کردیم،ولی برا پسرم دکتر گفت چون کمه نیاز به بیمارستان نداره،خونه بزارین زیر دستگاه

2738

بهش اب جوشیده ولرم بده که ادرار کنه از عطاری شیر خشت بگیر هم خودت همه به بچه بده اگر بازم پایین نیومد از داروخانه قطره بیلی ناستر بگیر واسه زردی نوزاده خودتم تا میتونی خنکی بخور واسه بچه هم ی تاپ و شورت بپوش لباس زیاد نپوش براش

2706