2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه تا ده سال دیگه هم باشه صبر میکنم فقط تودرد نکش:$ 8-) 

یاد خودم افتادم وای چه روزایی بود خخخخخ

چشم من بگو چی دیدی غصه خوردی/چیکه چیکه چند تا ناودونو شمردی/چشم من تو پا به ماهه چند تا بغضی/دیگه داده هرچی ابره درآوردی/میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدارو تا گریه کشوندی/آخه میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدا رو تا گریه کشوندی/آخه چشم من دنیا به دیدن نمی ارزه/قصه هاش که به شنیدن نمی ارزه/اما گاهی واسه تو وقتی غریبی/قلب آسمونا از غصه میلرزه/  چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!تو میگی خیابونا شکنجه گاهن/آینه های دل شکسته رو سیاهن/کاشکی باورت بشه ابرکِ خیسم/هنوزم چند تا ستاره بی گناهن/هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!
2728
دقیقا مشکلم همینه انقد سفتتتت میگیرم وقتی شل میگیرم یه کم میشه بعد ناخوداگاه سفت میگیرم نمیدونم چرا ...

منم یکسال نیم همینجوری م چن روز پیش رفتم دکتر خوب تشخیص واژینمیسوس داد نباید بترسی عزیزم...من تا حدودی خوب شدم ولی کامل نشده هنوز فرستادم پیش روانکاو

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
منم یکسال نیم همینجوری م چن روز پیش رفتم دکتر خوب تشخیص واژینمیسوس داد نباید بترسی عزیزم...من تا حدو ...

ببخشید یعنی بعد از یک سال و نیم ازدواج هنوز باکره ای؟

بازم ببخشید بازم ببخشید از سوالم

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
2740
ببخشید یعنی بعد از یک سال و نیم ازدواج هنوز باکره ای؟ بازم ببخشید بازم ببخشید از سوالم

ن پرده از بین رفته..ولی تا نصف میره تا آخر نمیره عضله هاتم سفت میشه خود بخود ..ببخشید اینجور گفتم

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
شماهم براتون سخت بود؟

خیلی من فکر کردم مرتبه ی سوم که رابطه داشتیم پرده‌م زده شد ولی خون نیومد بعد از یه سال یه شب که رابطه داشتیم یه دفعه یه درد شدید حس کردم و پشت بندش خونریزی. وای چه عذاب و استرسی قبلش داشتم.

چشم من بگو چی دیدی غصه خوردی/چیکه چیکه چند تا ناودونو شمردی/چشم من تو پا به ماهه چند تا بغضی/دیگه داده هرچی ابره درآوردی/میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدارو تا گریه کشوندی/آخه میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدا رو تا گریه کشوندی/آخه چشم من دنیا به دیدن نمی ارزه/قصه هاش که به شنیدن نمی ارزه/اما گاهی واسه تو وقتی غریبی/قلب آسمونا از غصه میلرزه/  چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!تو میگی خیابونا شکنجه گاهن/آینه های دل شکسته رو سیاهن/کاشکی باورت بشه ابرکِ خیسم/هنوزم چند تا ستاره بی گناهن/هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!
ن پرده از بین رفته..ولی تا نصف میره تا آخر نمیره عضله هاتم سفت میشه خود بخود ..ببخشید اینجور گفتم

منم پرده شب اول از بین رفت ولی مغذرت میخام انگشت تا اخر میره بدون درد ولی مال شوهرم نه......

منم پرده شب اول از بین رفت ولی مغذرت میخام انگشت تا اخر میره بدون درد ولی مال شوهرم نه......

فقط استرس اجازه نمیده دکتر بهم گفت ..باید ریلکس باشی 

خیلی من فکر کردم مرتبه ی سوم که رابطه داشتیم پرده‌م زده شد ولی خون نیومد بعد از یه سال یه شب که رابط ...

من شب اول خونریزی داشتم ده روز پریودیم جلو افتاد خونریزی شدیدددددد بعد الانم موقع دخول زخم میشه شرمنده شوهرمم با این اوضاع

من شب اول خونریزی داشتم ده روز پریودیم جلو افتاد خونریزی شدیدددددد بعد الانم موقع دخول زخم میشه شرمن ...

دشمنت شرمنده. منم خودمو سفت میکردم . راهکار همونه که بهت گفتن باید شل کنی و قبل رابطه معاشقه ی طولانی داشته باش و به هیچی بجز رابطه ی عاشقانه با شوهرت فکر کن . آجی هیچ اشکالی نداره اگه به این مسئله قبل نزدیکی فکر کنی

منم خیلی مترسیدم ولی وقتی انجام دادم ادا تنگا رو در اوردم الکی جیغ زدم شوهرم گفت الکی نگو من هنو کاری نکردم...هیچ درد نداره من متوجه نشدم اصلا فقط الکی ادا در می اوردم خخ

2706