2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اينطوري بودم٢ماه طول كشيد تا روال عادي بگيرم

دا هربار رابطه درد شديدي داشتم و لكه خون ميومد

اولي بارم مه خيلي خونريزي داشتم

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2731
گرفتم فایده نداره

ب خودت تلقین نکن ک نمیشه خودتو شل بگیر منم مث تو تا ۳تا هفته نمیذاشتم رابطه کامل بشه ولی همین ژله رو گرفتم یه دقه ای تموم شد

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
دقیقا مشکلم همینه انقد سفتتتت میگیرم وقتی شل میگیرم یه کم میشه بعد ناخوداگاه سفت میگیرم نمیدونم چرا ...

چی بگم مشکل ایران همینه نه میشه حرف زد نه اموزشی هست

برو پیش یه ماما صحبت کن بهت یادمیده یه سری چیزا رو

I am a queen because I have a cute mad king
من اينطوري بودم٢ماه طول كشيد تا روال عادي بگيرم دا هربار رابطه درد شديدي داشتم و لكه خون ميومد اول ...

امیدوار باشم؟منم خونریزی زیاد ذاشتم الانم دارم بعد همون رابطه نصف و نیمع

چی بگم مشکل ایران همینه نه میشه حرف زد نه اموزشی هست برو پیش یه ماما صحبت کن بهت یادمیده یه سری چیز ...

تو ني ني سايتم بيان ميكني به گزارش ختم ميشه

2738
چی چی سموس؟؟؟؟

خدا نکشت چه باحال گفتی😂

چشم من بگو چی دیدی غصه خوردی/چیکه چیکه چند تا ناودونو شمردی/چشم من تو پا به ماهه چند تا بغضی/دیگه داده هرچی ابره درآوردی/میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدارو تا گریه کشوندی/آخه میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدا رو تا گریه کشوندی/آخه چشم من دنیا به دیدن نمی ارزه/قصه هاش که به شنیدن نمی ارزه/اما گاهی واسه تو وقتی غریبی/قلب آسمونا از غصه میلرزه/  چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!تو میگی خیابونا شکنجه گاهن/آینه های دل شکسته رو سیاهن/کاشکی باورت بشه ابرکِ خیسم/هنوزم چند تا ستاره بی گناهن/هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!
امیدوار باشم؟منم خونریزی زیاد ذاشتم الانم دارم بعد همون رابطه نصف و نیمع

من كه دوماه زجر كشيدم ولي بنظرم برو بي حسي چيزي بگير بزن دوبار دخول كامل صورت بگيره خوب ميشه

خب چیکار کنه توقع نداری که سه هفته ای سرش هوو بیاره 

بیگ لایک👍

چشم من بگو چی دیدی غصه خوردی/چیکه چیکه چند تا ناودونو شمردی/چشم من تو پا به ماهه چند تا بغضی/دیگه داده هرچی ابره درآوردی/میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدارو تا گریه کشوندی/آخه میدونی چند تا نمازتو شکوندی؟چندتا ربنای نیمه کاره خوندی؟شونه های آسمون تر شده بس کن/میبینی خدا رو تا گریه کشوندی/آخه چشم من دنیا به دیدن نمی ارزه/قصه هاش که به شنیدن نمی ارزه/اما گاهی واسه تو وقتی غریبی/قلب آسمونا از غصه میلرزه/  چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!چشم من حرمتِ اشکاتو نگه دار/میدونی چند تا غروبو گریه کردی؟قطره قطره آب شدن ثانیه هامون/بس که لحظه های خوبو گریه کردی!تو میگی خیابونا شکنجه گاهن/آینه های دل شکسته رو سیاهن/کاشکی باورت بشه ابرکِ خیسم/هنوزم چند تا ستاره بی گناهن/هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!هنوزم یکی نشسته روی ابرا/نگران کفترای یا کریمه/دیگه وقته خنده های بی بهونست/چشم من گریه نکن خدا کریمه!
2706