2733
2739
عنوان

حس خیلی بدی دارم

130 بازدید | 8 پست

بچه ها من خیلی بدم میاد دست مرد غریبه ای حتی سهوی ب دستم بخوره حالا میخاد راننده باشه فروشنده یا هر کس دیگه ای. دیروز برای انجام کاری ب اداره ای رفتم اقایی اونحا بود ک قبلا ازم خاستگاری کرد من تو همون مراحل اولیه بدون هیچ دوستی یا رابطه ای ج منفی دادم. دیروز رفتم پیشش کارمو انجام بده موقعی ک گوشیم زنگ خورد فردی ک پشت تلفن بود ازم خواست ک گوشی بدم این اقا گوشی دادم دستش،،، دستش خیلی ب دستم خورد ( چهار انگشتم زیر موبایلم بود اون انگشتاش دستش از رو دست من کشیده شد) من محجبه چادری بودم ن رفتار سبکی ن هیچی

خیلی خیلی حس بدی دارم حس میکنم عمدنی زده و  یجورایی ب حریمم تجاوز شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشکال نداره ...چرا روح خودتو اذیت میکنی و ارامش تو خراب ....ول کن .تو که نکردی ...خوب گوشی رو میذاشتی رو میز میگفتی بردار ....بابا اینا گناه نیس .. شکستن دل کسی .قضاوت نادرست . خیانت .و.....اینا گناهه 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

قضاوته الکی نکن🙄

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2738