2737
2739

ازاونجایی ک شوهرم گوشی اندروید نداره وقتی ازسرکارمیاد یسره گوشی من دستشه ومیره تو نت تاکلیپ واینستا وتلگرام ببینه. احساس میکنم توجهش بهم کم شده. بنظرتون کلا بپاکم بره یا راه حلی هست؟ 

درضمن نمیتونم قفل کنم چون میدونم هرجورشده باز ازم میخاد ک بازش کنم راه دیگه ای اگ میدونید بگید؟

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم

نیم ساعتی اجازه بده بگرده واسش زمان تعیین کن اگه چنباری بیشتر شد بپاکش هردوش رو

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه حلش خریدن گوشیه خودش ک گوشی بخره یه چند وقتی افراطی استفاده میکنه بعد دیگه طبیعی میشه خودش حوصلش سر میره ازین کار 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

نگاه از سر کار که میاد ی چندساعتی بزار ب حال خودش باشه....خوب کار کرده..خسته هست...یکم وقت برای خودش بزاره اشکال نداره...من شوهرم گوشیش شاده نیست ولی من فقط اینترنت نیگیرم با گوشی من میره جدول و فوتبال میبینه...اهل مجازی نیست....منم اولش سختم بود  چون کارش از صبح تا شبه من نمیبینمش ولی منطقی فک کردم دیدم ادم لازم داره ی وقتایی هم برای خودش بزاره...

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
باهم بشینید ببینید و خب

خب اخه اونطوری ب کارا و بچه نمی‌رسم 

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم
نیم ساعتی اجازه بده بگرده واسش زمان تعیین کن اگه چنباری بیشتر شد بپاکش هردوش رو

اخه ساعتم میذاره گوش نمیده ک 

مجبورم یکیشو حذف کنم بلکه کمترشه

راه حلش خریدن گوشیه خودش ک گوشی بخره یه چند وقتی افراطی استفاده میکنه بعد دیگه طبیعی میشه خودش حوصلش ...

نمیدونم والا همیشه ک میگه ی روز میخرم ولی.... 

2738
خانوما یه سوال بی ربط  من تازه واردم دوس ندارم شوهرم تاپیکی ک زدم و بخونه ، ینی اگه بیاد تو گو ...

خو هردفه ک میای بیرون تاریخچه یا سابقتو حذف کن