2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامانم میگه قدیما گوشت یا میوه نوبر ک میخریدن میزاشتن تو مشما سیاه ک کسی ک نداره دلش نخاد اما الان ب ...

من هنوزم مامانم بهم میگه هیچ وقت عکس غذا جایی نذار‌ کسی می بینه دلش میخواد

2738

چه خوب که بعضی دوستان نی نی سایت هنوز این عقیده رو دارن که نباید عکس از همه چیز گذاشت...

تو زندگی واقعی که همه اطرافیان من فکر میکنن من خسیسم

چرا؟ چون وضعمون خوبه ولی تا حالا عکس غذا و رستوران و کافه لاکچری نذاشتیم نتیجه میگیرن که حتما نرفتیم و خسیس هستیم😂

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
چه خوب که بعضی دوستان نی نی سایت هنوز این عقیده رو دارن که نباید عکس از همه چیز گذاشت... تو زندگی و ...

اتفاقا بنظر من کسی که مدام از رستوران و کافی شاپ وهر لباس وهر جایی عکس میداره ،نخورده ندیده هست چون میگه بزار این عکس رو از این غذا بزارم شاید دیگه نیام رستوران ،یا این غذا رو نخورم یا کسی نباشه دعوتم کته😆،ما یه صاحب خونه داشتیم دختره از جوجه کباب ساده عکس میگرفت میذاشت پروفایل تلگرامش😆

اتفاقا بنظر من کسی که مدام از رستوران و کافی شاپ وهر لباس وهر جایی عکس میداره ،نخورده ندیده هست چون ...

یه بار یه رستوران خیلی شیک رفته بودیم من از غذام عکس گرفتم بعد شوهرم میگفت گذاشتی استوری؟ گفتم نه بابا از دیزاینش خوشم اومد گفتم بعدا تمرین کنم یاد بگیرم 

اینقدر خندید میگفت یه لحظه فکر کردم داری ندید بدید بازی در میاری میخوای آبرومونو ببری

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
2706