2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد خاصی نداره روز ۴یا۵پریود باید باشی تا دهانه رحمت باز باشه موقع گذاشتن اذیت نشی...

فقط مراقب باش مث من حامله نشی

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
2731
واسه چی میخوای بذاری؟؟؟؟

وا 

واسه جلوگیری از بارداری دیگه

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
2738

درد نمیدونم، ولی از عوارضی خونریزی زیاد ،کلا به بعضی ها نمیسازه بلید در بیارن، همیشه نیاز به چک کردن داره که سر جاش باشه و یه سری مراقبت  های دیگه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
درد خاصی نداره روز ۴یا۵پریود باید باشی تا دهانه رحمت باز باشه موقع گذاشتن اذیت نشی... فقط مراقب باش ...

حتما جا ب جا شده وگرنه چطوری حامله شدی؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
خواهر من با ا یو دی حامله شد الانم بچش ۴۰ روزه به دنیا اومده

سالمه ؟؟مشکلی نداره ترو خدا یکم به من دلداری بده منم دارم دق میکنم😫

به نظر من که خوب نیست. هم احتمال بارداری داره و نمیتونی با خیال راحت به کارت برسی!! هم اغلب باعث لکه بینی میشه تو بعضیا خونریزیشون بیشتر میشه. خدایی نکرده اگه یهو بیوفتی یه حرکت ناگهانی ممکنه حرکت کنه بره بالا یا به رحم اسیب برسونه.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706