2737
2739

سلام عزیزای دلم عزاداریاتون قبول باشه❤😇

من تو سیکل میکرو هستم.تو سونوی اولم که ۳قاعدگی بود رزو تخمدانیم ۱۲ تا بود..برام گنال اف هر روز واحدی ۱۵۰سی سی نوشتند و دور نافی زدم امروز روز ۷قاعدگی سونوی دوم شدم و فولی هام ۱۲  ۱۰  ۹ ۸ ۶ ۵ بودن ..و برام تا ۳ روز با ۱۵۰ سی سی گنال اف تجویز کردن و دوتا امپول بعد از سومین روزی که زدم ۸ صبح و فردای همون روز سونوی ۳ هست که باید بزنم ...به نطرتون برای سیکل میکرو خوبه بزرگتر میشن..دکتر گفت سونوی اول طبیعیه باید فولیات تقریبا باهم رشد کنن و این ۱۲ داره زودتر میرسه اما امیدوار بودن..۲ تا سونوی دیگه دارم که بعدیش ۱۶ برج راهنماییم کنید چند میل رشد میکنه یا داروهای گونال یه دفه بزرگ میشن..نفس تنگه دارم شکمم یه کوچودو باد کرده اما هایپر نشدم شدت نداره جوشم زدم ❤❤❤

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گونال آف عوارض داره که خودت اشاره کردی ...

بله به سطح میرسه ...

روزی دو واحد بشمر ...تقریبا در این اندازه بالغ میشن ...

به خوشی باردار بشی 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
گونال آف عوارض داره که خودت اشاره کردی ... بله به سطح میرسه ... روزی دو واحد بشمر ...تقریبا در این ...

من  متوجه نشدم

من  متوجه نشدم

امپول گونال اف عوارضی داره مثل نفخ مثل جوش زدن بدن ...و ...

بله فولیکول هات تا چهارده سیکل به سطح مورد نظر میرسن 

اون 12 که گفتی خوب زودتر بالغ میشه ....و میشه تخمک غالب 

بقیه شون هم با همین گونال اف بزرگ میشن هر روز دو واحد ...

مثلا شش باشه فردا میشه هشت ...

منظورم این بود ...

زیادم گرمی نخور ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2740
امپول گونال اف عوارضی داره مثل نفخ مثل جوش زدن بدن ...و ... بله فولیکول هات تا چهارده سیکل به سطح م ...

ممنون عزیز دلم فق ط یه سوال دیگه اشکال نداره نزدیکی تو تو این دوران امپول

ممنون عزیز دلم فق ط یه سوال دیگه اشکال نداره نزدیکی تو تو این دوران امپول

نه عزیزم چه اشکالی 

شما اقدام رو داشته باش ...امیدوارم به زودی نتیجه بگیری 🌷