2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من هیچ حوصله ندارم مادرشوهرمو پدرشوهرم ۱۰ روزه اینجا بودن  تازه رفتن دارم از خستگی میمیرم یکی هم نیست بگه گوشیتو بزار کنار بگیر بکپ 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
والا من هیچ حوصله ندارم مادرشوهرمو پدرشوهرم ۱۰ روزه اینجا بودن  تازه رفتن دارم از خستگی میمیرم ...

بی ادبی نباشه ولی برو بکپ😂😂😂😂

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2738
چش چش😩😩😩😩😩😩

عزیزم شوخی کردم به دل نگیری😘😘😘😘حلال کن

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
دوس دارم فحش بدم بدم؟؟؟😐

خیلی بی تربیتی نههههه خیلییییی بی تربیتی😐

(شوخی)

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706