2737
2739

سلام بچه ها

من موهام بوره ینی وقتی که بیرونم

تو خونم قهوه ای روشنه یا بعضی وقتا خرمایی یا زیتونیه

دلم میخواد موهامو رنگای فانتزی کنم صورتی اینا ولی دوستام میگن رنگ کنی دیگه رنگ اصلی موهات برنمیگرده 

راست میگن؟اگه اره چرا برنمیگرده؟

وقتي موهات بلند ميشه از ريشه موهاي خودت درمياد ديگه

واقعا دختري؟🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دیگ باید صبر کن موهات رشد کنه ک رنگا بره پایینو قیچی بخوره یا سر موهات برسه یا اینکه ی رنگ مثل موهای خودت بذاری ک متوجه تغییرش نشیو کم کم برگرده 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

خب از ريسه كه در مياد موي خودت با رنگ خودش در مياد ديگه

چرا بايد رنگ ديگه باشه🤨

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
اگ رنگ موهای خودت خوشگله حیفه رتگ کنی اگ دوس داری رنگای فانتزی و یکم دم موهات را اون رنگ کن 

رنگ موهام اره خیلی خوبه هر دفعه یه رنگ میشه😂یه دسته که جمع میکنم یه جاش کمرنگه یه جاش پررنگه

اخه رنگای دیگه پایینش بزارم با رنگ موهام خوب نمیشه باز مشکی بود باز یه چیزی