2733
2739
عنوان

خانوما بیاین خاطره بازی

99 بازدید | 22 پست

بیاین نفری یه خاطره خوب و لذت بخش از زندگی مشترک که ازتعریفش و فکر کردن بهش کیف میکنین تعریف کنیم دورهم ... خسته شدم انقد از خیانت و ... شنیدم یکم خوبیای زندگی رو ببینیم😍😍 حالا مشترکم نبود عیب نداره مجردام بیان تعریف کنن 😊😊

من بی نظیر ترین خاطرم وقتیه که پسرم دنیا اومده بود همسرم اومد تو بیمارستان پیشم وقتی دیدی چقد نسبت به بقیه حالم بده با یه بغضی اشک تو چشاش جمع شده بود گف خانومی چرا ایجوری شدی اخه من چکار کنم حالا.... اسن بعدش دیگه زنده شدم وقتی شوهرم اونجوری دیدم 😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو هفته ای میشه ک عقد کردم (البته فعلا عقد موقت) یکی دوساعت مونده ب محرمیتمون من تو اتاقم رو تخت داشتم لاک میزدم شوهرم اومد تو و نشست کنارم. همین ک حس کردم میخاد غلط اضافی بکنه یهو با پام زدم بهش پرت شد رو زمین😂😂😂

(اینو امروزم تعریف کردم)

با تعجب میگفت بروسلی!!!!!!! بخدا اینجوری دم حجله نمیکشن گربه رو 😂😂😂

prove yourself to yourself not others
2731

خاطرهههه🤔🤔🤔بانامزدم قهر بودم سه روز جواب تلفنشو نمیدادم با داداشم هماهنگ کرده بود صبح ساعت ۸ اومد حونمون بالای تختم چشمامو باز کردم بالا سرم بود هنگ کرده بودم پیشونیمووو بوس کرد بیدارم کرد برام کله پاچه خریده بود

من دو هفته ای میشه ک عقد کردم (البته فعلا عقد موقت) یکی دوساعت مونده ب محرمیتمون من تو اتاقم رو تخت ...

ایول دمت گرم دم حجله نکشتی لگد کوبش کردی 😂😂😂😂😂

2738
خاطرهههه🤔🤔🤔بانامزدم قهر بودم سه روز جواب تلفنشو نمیدادم با داداشم هماهنگ کرده بود صبح ساعت ۸ اومد ...

ایول دمش گررررم ... اما اگه ازمن بخاد ازدلم دربیاره وکله پاچه بیاره کلشو میکنم تو کله پاچها 😂😂😂

ایول دمت گرم دم حجله نکشتی لگد کوبش کردی 😂😂😂😂😂

تا اون باشه پاشو فراتر از حدش نزاره 😂😂😂 

بعد عقدم ب بابام میگفت دایی ببین چه خوبی در حقت کردم دارم اینو میبرم از خونت. و گرنه زیر لگداش میموندین.😂😂😂  بابامم میگفت خداخیرت بده والا

prove yourself to yourself not others
2706