2737
2734

دخترم یک هفته هست عمل کرده آب که میخوره ازبینیش میریزه بیرون

دکترش گفته اگه تایک هفته دیگه خوب نشدبیاریدش مطب 

کسی تاحالاتجربه داشته؟

چرا عملش کردید؟مشکل خاصی ایجاد کرده بود منم لوزه سوم داشتم تاحدودای 10سالگی زیاد سرما میخوردم خوب شدم بعدش 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترمم داشت تا 6سالگی سرماخوردگیش زیاد بود خدارو شکر از اونموقع رد کرده اونم عمل نکردم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2738
آره زیادسرمامیخوردونصف شب نفس تنگه میگرفت

شاید حساسیته دختر منم ترشح پشت حلق و دهان بدبو داشت ولی یه دوره سالبوتامول استفاده کرد خوب شد حالا که عمل کردی  ولی همیشه برای هرچیزی خودت و بچه هات رو به تیغ جراحی نسپر حداقل با چند تا دکتر مشورت کن این مورد خوب میشه انشاالله

عزیزم نترس. منم عمل کردم. اولها گاها اینجوری میشد. حالا من چند بار هم تو خواب احساس خفگی بهم دست داد ...

خداروشکرپس خودبه خودرفع میشه ؟خیلی ترسیدم که دکترش گفت اگه تادوهفته خوب نشدبیارش

خداروشکرپس خودبه خودرفع میشه ؟خیلی ترسیدم که دکترش گفت اگه تادوهفته خوب نشدبیارش

اره خود به خود خوب شد. بالاخره اون قسمت دستکاری شده دیگه. اگه تا طولانی مدت رفع نشد ببرش دکتر

خیلی