2737
2734
عنوان

اسهال خونی بچه

747 بازدید | 16 پست

سلام خانوما پسرم سه سالشه از دیشب ساعت یازده اسهالش شروع شد تا ساعت دو شب دیگه دیدم اسهالش خونی شده سریع بردمش بیمارستان بستریش کردن ازش آزمایش ادرار ومدفوع وخون گرفتن خداروشکر ظهر جوابش اوند گفت خوبه فقط اونجا بهش سرم زدن به خاطر آب بدنش دیگه ساعت هفت بعدازظهر مرخص شد ولی دکترش هیچ دارویی بهش نداد گفت لازم نیست از ساعت هفت بازم سه بار اسهال شده ولی خونی نیست چیکار کنم من گفت ویروسه خودش از بدنش دفع میشه اینجوری که بچم آب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیدی لاکت بده جمع میکنه سریع

الرژی به پروتئین گاو داره؟

قدش چنده؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

وا دکتره خیلی سطح فکریش بالا بوده.

حتما بهش قطره پدی لاکت بده لاقل بزار باکتریهای رودش فعال بشن 

این قطره هییییچ عوارضی نداره.ویتامینه یه جور اصلا

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
2738

دختر منم همچین شد لیمو تازه گرفتم ابشو گرفتم 1/4لیوان نمک زدم بهش خوش نمکش کردم روزی سه بار میدادم شکرخدا خوب شد

البته کنارش کیدی لاکت داشت زینک مترونیدازول داشت

دختر من جوری بود به شدت دلدرد هم داشت وحشتناک بود

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 

کیدی لاکت یا پدی لاکت هر دو یک چیز هستن حتما بخر از شبانه روزی.

میتونی براش قابض هم بدی مثل پفیلا.سنجد.پسته.کته ماست.

دوغ نعنایی.

ماست خیلی بده بهش

سیبزمینی با نعنا 

اینا خیلی خوبن

نه اصلا چیزی نداد مثلا متخصص بود

ببین انتی بیوتیک اسهال رو بدتر میکنه.

درستع ویروس رو میکشه ولی اسهالش دوبرابر بدتر میشه.

منم دخترم زمستان قبل بخاطر همین بستری بود.

خدا بدور کنه یه چیزی کشیدما.

ولی کیدی لاکت بده معجزست

ببین انتی بیوتیک اسهال رو بدتر میکنه. درستع ویروس رو میکشه ولی اسهالش دوبرابر بدتر میشه. منم دخترم ...

آره دکترشم گفت چون تو آزمایشش عفونتی دیده نشده لازم نیست آنتی بیوتیک بگیره چون اسهالو بدتر میکنه نمیدونم بازم

2706