2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

میترسیدم برم سر کلاس

با این ک قبلش مهد هم رفته بودم

کلی خوراکی داشتم با بابام نشستیم تو حیاط مدرسه خوراکی خوردیم 😋😋😋😂

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2740

منوخواهرم برد همه بچه ها گریه میکردن منم فقط عین جغدانگاشون میکردم 😂😂

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

روز اول یادمه همکلاسیم گریه میکردو من با نیش باز بش نگامیکردم بیچاره منو ک میدید بیشتر گریه میکرد☻

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اصلا یادم نمیاد😐 کسی هس واقعا یادس باشه

اره من خیلی خوب یادمه

دستم‌چسبید به بخاری بدجوررررر سوخت ولی گریه نکردم

اومدم توی خونه گفتم گریه نکردم هییییییشکی باور نکرد😐😐😐😐😐😐😐😐

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2706