2737
2739
عنوان

رویا بافی خوبه یا نه؟؟

596 بازدید | 29 پست

من زتدکیم خوبه خدارو شکر همسرم رو خیلی دوست دارم اونم مرد خیلی خوبیه و دوستم داره در کل مشکلی نداریم و از زندگیمون راضی هستم فقط یکم از لحاظ مالی مثل خیلی از مردم درگیریم با این گرونی ها . دختر که بودم خیلی کمال گرا بودم و بهترین رو میخواستم الان چند وقته برای فرار از استرس و فکر و خیال تو رویاهام اون زندگی که آرزوش رو داشتم رو تصور میکنم با یه مرد قدرتمند و قوی و اون زندگی عالی که میخواستم البته هیچ مرد خاصی تو ذهنم نیست همینطوری تو تخیلاتم فقط فکر میکنم خیلی احساس خوبی بهم دست میده .ولی نمیدونم کار درستی میکنم یا نه ممکنه تاثیر بدی بزاره تو زندگیم در اینده یا نه؟؟؟؟ در واقع رویا پردازی میکنم هر دفعه اون چیزی رو که میخوام تصور میکنم  احساس خوبیه ولی امروز به خودم گفتم نکنه باعث بشه از زندگی واقعیم سرد بشم؟؟؟؟ نمیدونم... 

نظر شما چیه؟ 

شما هم رویا بافی میکنید؟؟؟

عالیه عالی

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه همراه با تلاش باشه خوبه وگرنه نه بدتر زمین میخوری خدایی نکرده

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بله من همیشه

از قدیم تا الان و هنوز

اصن بی رویا بافی خوابم نمیبره

بهشونم میرسم 

چند ماه یا چند سال دیگه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738

من توی رویاهامم هیچ وقت نمیبینم که کسی منو به ایده آلام برسونه همیشه با تلاش و زحمت خودم بوده

مثل زندگی واقعیم که دلم نمیخواد کسی واسطه بین من و زندگی ایده آلم شه

همیشه خودمم که تلاش کردم

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️

تهش میشه افسردگی نکن باخودت اینکارو ,اون رویا بافی ک میگن خوبه در راستایه تلاش ادمه مثلا الان ی تولیدی کوچیک داره رویاش اینه ک برسه به چندتا کارگاه یا کار خونه وگرنه رویایه الکی اعتیاد اوره, وافسردگی میاره عادت میکنی  وقتتو هدر میده 

خیلی خوبه 

اره حداقل احساس خیلی خوبی بهم میده کمبودهای زندگی دیده نمیشه در واقع یه راهی برای فرار از مشکلات پیدا کردم. 

شما چه جمله قشنگی نوشتی  به حقیقت خودت اعتماد کن

راست میگی؟؟؟؟؟؟

ن داری گند میزنی خیلی رک بهت گفتم

ببین تو هر چه قدرم خیال ببافی به اندازه ی من نمیشه 

اینکار تورو از دنیای واقعی میبره تو رویا ترک کردنشم سخته کم کم تو اون رویاهای خیالی زندگی یکنی مجبر نیستی حرفمو باور کنی میتونی ادامه بدی چن سال بعد چشسم وا کنی ببینی فقط درجا زدی و به حرفام برسی 

ازموده را دوباره ازمودن خطاست 

ببخشید ولی رک ترش این میشه کارت خریت محضه .هر چه قد بخوای توجیه کنی و ادا بدی و بگی برا دل خوشی و این چیزا خلع درونیتو توجیه نمیکنی 

با خدا حرف بزن کتاب بخون  کار هنری بکن و زندگیتو شیرین کن

شاید با ایبن روش کم کم بدبین بشی به همسرت

بیکار موندن خیلی بده داری به شیطان فرصت میدی بیاد تو ذهن و روحت .هیچ مهم نیست بیان بگن دارم گندش میکنم چون گنده هست 

با نهایت عصبانیت برات نوشتم امیدوارم اینکارو نکنی 

بهت گفتمممم حتی تو احادیث داریم بیکار شدین بالافاصله کار دیگه شروع کنید 

خودت دانی گلم 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

من نظرم برعکس دوستانه. تو دیگه نمیتونی از زندگی واقعی لذت ببری فقط لذت بردنت تو رویا و وهمه

بجای اینکه یه مرد ایده آل و عالی تصور کنی و لذت ببری یاد بگیر و تمرین کن از کوچیک ترین نعمت های زندکیت لذت ببری. حتی از بستنی خوردن از آشپزی از گفتن خندیدن با شوهرت از فیلم دیدن..

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
من توی رویاهامم هیچ وقت نمیبینم که کسی منو به ایده آلام برسونه همیشه با تلاش و زحمت خودم بوده مثل ز ...

همین منظورمه اون زندگی که هدف داشتم و ولش کردم من همیشه تو کار موفق بودم و کلی هدف داشتم ولی بعد ازدواج و با اومدن پسر عزیزم شدم یک مادر خانه دار به خاطر همین همه اون هدفهام رو که به کجا برسم تصور میکنم حداقل فعلا شاید بهانه ای بشه بعدا بهشون برسم

2706