2737
2734

چیو لایک کنن

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همه هیئتن حتما 🙄

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2738
همینطوری بی دلیل ؟ یا اتفاقی افتاده

امروز دوس پسرم درباره یکی از همکلاسی هاش باهام حرف زد 

گفت توی اینستا بهم پیام داده

دختره یکی دوبار بهش درخواست دوستی داده 

این هم هیچی جواب نداده بهش

بعدم ازش تعریف کرد گفت دختر خیلی خوبیه شخصیت جذابی داره😔

دارم خل میشم بخدا 

اگه مهرم از دلش بره چی؟ 

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
امروز دوس پسرم درباره یکی از همکلاسی هاش باهام حرف زد  گفت توی اینستا بهم پیام داده دختره یکی ...

اگ میخواست کاری بکنه به تو چیزی نمیگفت این جمله هم حتما گفته که تو فکر بد نکنی بگی دختر خرابیه میخواد خودشو قالب کنه ؛ چند وقته باهاشی؟

اگ میخواست کاری بکنه به تو چیزی نمیگفت این جمله هم حتما گفته که تو فکر بد نکنی بگی دختر خرابیه میخوا ...

الان 8 ماهی میشه 

چیزی ازم قایم نمیکنه باهام رو راسته 

ولی نمیدونم چرا این فکر رفته توی مغزم که میخواد مقدمه چینی کنه😔

خیلی دوسم داره بهم ثابت شده ولی دارم دیوونه میشم

الان 8 ماهی میشه  چیزی ازم قایم نمیکنه باهام رو راسته  ولی نمیدونم چرا این فکر رفته توی ...

نه من از جملش همینو برداشت کردم که سعی کرده با تعریفش یه کاری کنه تو فکر بدی نکنی ولی بدتر خراب کرده ؛)

کلا اهل نصیحت نیستم خوشمم نمیاد اما زیاد دل نبند به این دوستی ها بیشترشون ختم به خیر نمیشن

نه من از جملش همینو برداشت کردم که سعی کرده با تعریفش یه کاری کنه تو فکر بدی نکنی ولی بدتر خراب کرده ...

مرسی عزیزم 

لطف کردی یکم بهتر شدم