2752
2734
عنوان

بچه های بدخواب

16176 بازدید | 14 پست
سلام من یک دختر 22 ماهه دارم که گاهی خیلی اذیتم میکنه اونقدر که گاهی سرش داد میزنم و بعدش از خودم بدم میاد
من خیلی با حوصله بودم و الان هم در همه شرایط سعی میکنم خونسرد باشم مدام تکرار میکنم این اقتضای سن اش هست تو مرحله آزمایش هست و فدای سرش و .... اما گاهی از کوره در میرم سر پاره تنم داد میزنم بعد که به خودم میام گریه ام میگیره مخصوصاً خوابیدن پارمیس برایم شده هفت خوان رستم
شیشه شیری که خودش دستش نمیگیره
هنوزم روی پاهایم میخوابه
وزن خودش که هیچ چند تا از عروسک هایش رو هم موقع خواب بغل میکنه
لالایی اندازه دو طرف نوار کاست باید برایش بخونم
حالا کاشکی میخوابید گاهه بعد از نیم ساعت 45 دقیقه هنوزم بیداره

چی کار کنم به دادم برسین
این جهان کوه است و فعل ما ندا
منم این مشکلو داشتم صبح ها پسرمو زود بیدار می کنم تا قبل از ظهر وناهارش یه سر میخوابه دیگه تا شب نمیزارم بخوایه اونوقته که شب خسته میشه خودش میره واسه لالا............

Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

در ضمن منم از اون دسته مامانایی هستم که وقتی بچه اشو به ندرت دعوا میکنه سریعا عذاب وجدان کاذب میفته به جونششششششششششششششش.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای منم اینطورم . پسرم یک سالشه. بعضی وقتها انقدر تکونش میدم که سر خودمم گیج میره چه برسه به اون. کلی هم سرش داد میزنم.و بعدش پشیمون مشم. خیلی بد خوابه. دیشب 12 خوابیده . صبح ساعت 7 بیدار شده. منم مثل شما سختمه. آدمم دوست دارم استراحت کنم. خیلی سختههههههههههه
همسرم دوستت دارم...
مونا جون .دختر 21ماهه من هم با شیر میخوابه و با یه بالشت مخصوص بقلش!!!!
یه تجربه دارم که هر وقت سیر بخوابه خوب میخوابه.زیاد رو پا تکونش نده.برای مغزش بده.یواش و مستمر.جای خوابش زیاد تاریک نباشه.گرما و سرما را بپا.وقتی خوابید حتما عروسکهاش را یواش ازش جدا کن.با مهربانی ببرش تو رختخواب .من حتی وقتی میبرمش تو اتق 3دقیقه قلقلکش میدم تا با خنده بخوابه.یه لیوان شیر با عسل و گلاب یا کمی ماست قبل از خواب بهش بده.مثل قرص خواب اوره.حتی برای بزرگترا.کمی گلاب روی لباس یا بالشتش بریز.
اگه زورکی بخوابونی یا زیادی خسته باشه بد خواب تر میشه.خونه را شب تاریک و بی صدا کن و مراسم شب به خیر خانواده را برگزار کن و نی نی را مطمئن کن که همه خوابیدن.
روش خوابش را برای چند روز عوض کن.مثلا باباش بخوابوندش یا رو دست یا تو ماشین بخوابه.
مونا جان روش خوابش را کم کم عوض کن.اگه تو تختش می خوابه شب ببرش با عروسکاش بزارش .چراغها را خاموش کن پهلوش رو صندلی بشین و دستت را بزار رو کمرش و خیلی جدی که بفهمه شوخی نیست بگو بخواب و خودت هم چشمات را ببند.باید تو روز زیاد نخوابه و صبح هم زود بیدار بشه.شکر و غذاهای گوشتی و کلا غدای سنگین تا دو ساعت قبل خواب باعث بی خوابی می شه.
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
بچه رو وقتی بخوای زورکی بخوابونی بدتر خواب زده میشه و مقاومت میکنه. من میزارم به حال خودش یا میشینه عروسک بازی میکنه یا نقاط مختلف خونه اینقدر چرخ میزنه تا اینه یه گوشه ای بی هوش میشه.
مونا جون باید ببینی تو چه شرایطی بهتر میخوابه صبح زودتر بیدارش کن ظهر زیاد نزار بخوابه باید دستت بیاد که چه کنی بخوابه من عادت داشتنم ظهر بهوابم اما دخترم نمیخوابید فهمیدم چون 12 ظهر میخوابه دیگه ظهر نمیخوابید تا من اینقد تلاش کردم تا درست شد شبم که میخوائ بخوابه همه جا اروم و تاریکه و میخولبه شما باید ببینی بچه چند میخوابه مثلا من بعد از ظهرا دخترم رو میبرم پارک میبینم بچه ساعت 8 شب خوابیده خوب مسلما این بچه دو شب میخوابه دیگه کمبود ویتامین و اهن هم باعث کم خوابی میشه دخترم یه مدت تو خواب با خودش درگیر بود دکترش گفت کمبود ویتامینه مولتی ویتامینش دو برابر شد خوابش هم درست شد من الان دخترم هم ظهر هم شب سر موقع میخوابه دخترم دو سه ماهگی دو سه شب میخوابید اینقد تلاش کردم تا درست شد
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
دوستان یه خبر تووووووپ!!!
چاپ روی لیوان ارزونتر از همه جا.از 4500 است تا اون لیوان حرارتی که گفتم 7000 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!
برید تو سایت بیتاب.فکر کنم قسمت محصولات بود یا فروشگاه.یادم نیست.
http://www.bitab.com
یا به این شماره ها زنک بزنید

09393833901
02188008034
سلام به مامانای گل
پسر من الان 16 ماهش هست اما از بدو تولد بد خواب و بد قلق بود . از بس لالایی میگم و ادا در میارم تا بخوابه خودم گلوم خشک میشه و 5 ساعت تلاش می کنم بخوابه اما بعد از 5 دقیقه بیدار میشه . اگه از بی خوابی خودم ام . اس نگیرم شانس آوردم
2706