2733
2734
عنوان

وقتی جاریم کادومو پرت داد تو اون خاک و خل.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1887 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز یه چیزی میگم شاید به دردت بخوره، از الان یادبگیر وقتی مسئله پیش اومد و کسی حرفی زد یا کاری کرد که باعث دلخوری و ناراحتیت شد یا همونجا و همون لحظه جواب مناسب و مودبانه بدی یا کلا دیگه به روت نیاری و دیگه چیزی نگی.

ما بختیاری ها یه ضرب المثل داریم که ترجمه ش میشه، مو رو باید سر جنازه ببری. باید یادبگیری یا به موقع حرف بزنی یا اینکه سکوت کنی.

جاری منم همینجور بدجنس و دوروهه، پیش من میشینه همش غیبت مادرشوهرم اینا میکنه یه عالمه حرف وبدگویی میکنه پشت سرشون بعد میاد پیش من هی میگه پشت سرت این حرفارو زدن بعد یه کلمه که من یه چیزی گفتم رفته بهشون گفته، همچین هم خودش رو به خوبی میزنه که هیچکه باورش نمیشه اینقد دوروهه، یه نصیحت ازمن هیچ وقت با جاریتون درد دل نکنید اگه با دیوار حرف بزنید هنوز بهتره مخصوصا حرف خانواده شوهرتون رو به جاری نزنید که همشون حسودن و میخوان خرابتون کنن

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
2731

بی خیال بابا خودتو برای این چیزا ناراحت نکن مریضی اعصاب می گیری

حالا تو بهش کادو دادی اون دیگه مالک اون کادو نیشه شاید خوشش نیومده گفته حدالقل دستمال کنم

این روزا سایقه ها عوض شده کادو پول بدی بهتره این مشکلات هم نداره

نزار هیچی آرامشتو بهم بزنه

اكثر جاري ها بهم حسودي ميكنن مال من بدترن من ٣ ٤ ماه خونم اومدم يك بارم خونم نيومدن چشم ندارن ببينن

چرا این حرفو میزنی؟ من جاری ندارم ولی اگه داشته باشم عید ب عید میرم خونش. خب همه میدونن صمیمیت با جاری ب جایی قد نمیده. شاید اونام دارن فاصله رو رعایت میکنن.

2738
اره والا نتونستم تحمل کنم بهش گفتم اصلا دیشب بدجور قوی بودم جلو اون اصلا نشون ندادم گفتم بسوزه بدبخ ...

خوب کردی گفتی چون اگه بعد برا بقیه بخری برا اون نخری ممکن بودشوهرت ناراحت بشه ولی الان درک میکنه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
آخه بر اولين بار مگه نميرن خونه نو عروس مبارك باشه بگن؟

ما همچین رسمی نداریم عزیزم. ولی توام از فرصت استفاده کن تو رو خوب باش ولی اصلا صمیمی نشو. اصلا حرف زیاد نزن باهاشون.