2733
2734
عنوان

سیسمونی نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 47 پست
بنظرم تخت کنار مادر بگیر  دیگه بر حسب نیاز لباس خیلی کم کالسکه بذار بزرگ شد اگه لازم شد با ...

کمد  وکشو فراوون دارم خونم. اره واسه تخت نظر منم همین بود. کریر لازمه؟؟؟؟ 

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
والا بخدا همه اینا رو گفتم. الان اینجور گفتم فک نکن بده ن بخدت شوهوم عالیه خیلی خوبه. چلی خب رو این ...

میدونم ک خوبه عزیزم

فکرش در این مورد اشتباهه

ماها خودمون باید ب فکر مادر پدرامونم باشیم

وظیفه که نیست

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
میدونم ک خوبه عزیزم فکرش در این مورد اشتباهه ماها خودمون باید ب فکر مادر پدرامونم باشیم وظیفه که ...

اره بخدا گناه دارن. دلم میسوزه خب

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

مال من همه چيو مامانم گرفت خودش ليست تهيه كرد طبق همون خريد كرد من اصلا نگفتم چي بگيره چي نگيره ولي چيزايي كه هست كه جزو واجبات نيست مثل كالسكه و كرير و ميني واش و بخور و.. فقط يه گهواره بگير و چند دست لباس و پتو وسايل بهداشتي هم فيروز بگير هم قيمتش مناسبه هم كيفيتش خوبه شيشه شير و پستونك مارك وي يا بي بي لند بگير

به جنسيت چه ربطي داره؟

ربطی نداره ولی این حرفو خودش زد منم باهاش موافقت کردم.

اخه اونا پسر دوس دارن و منم اگه بچه اولم پسر شه خودشون تمام وسایل رو میگیرن😜

دخترم شد باز یسری چیزا رو باباش میگیره😅

من نمیزارم ب مادرم فشار بیاد چون خودش تنهاس و پدرم فوت شده

_ به چی فکر میکنی؟                                                           + به تو چه؟                                                                  _خب باشه!                                                              البته میتونی چه اخرش رو حذف کنی
ربطی نداره ولی این حرفو خودش زد منم باهاش موافقت کردم. اخه اونا پسر دوس دارن و منم اگه بچه اولم پسر ...

انشالله خدا پدرتو بيامرزه مادرتو برات حفظ كنه بچه هم هر چي صلاحه قسمتتون كنه🙏🏻

2706