2737
2734

من هنوز نکردم ولی حس میکنم بیهوشی بهتره

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

من میترسم بیهوش شم دیگه ب هوش نیام 😪😪🤐🤐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دکتر من گفت بیهوشی برای جنین ضرر. داره.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

من بچه اولم بیهوش بچدم،عالی بچد،۱۰روز پیش بی حس شدم برا سزارین،ایقد حالم بد شد سر عمل که مرگو دیدم،تا۵روز بعدش هم سردرد و گردن درد وحشتناکی گرفتم که راضی به مرگ بودم،الانم خون دماغم😭

دکترا میگن بی حسی بهتره عوارضشم کمتره. 

منم بی حسی بودم تو اتاق عمل صدای نفس و گریشو شنیدم همون لحظه گزلشتنش رو صورتم. بعدم کم کم بی حسی رفت یهو دردام شروع نشد که اونم شیاف میزاشتن برام. من راضی بودم

2706