2737
2739
عنوان

بالا بودن آنزیم کبد

| مشاهده متن کامل بحث + 8468 بازدید | 46 پست
من بیمارستان لقمان عمل‌کردم لاپاراسکوپی عملش هم ساده س سه‌تو سوراخ رو شکم بازمیکنن  نه آنزیم‌ک ...

یه سوال دیگه وآخرین سوالم کدوم آنزیمت بالا میرفت sgpt ؟؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
دکترت کی بود من میخوام برم میلاد .میشه درمورد جراحیت بهم بگی چندساعت طول کشید بهوش اومدی حالت چطور ب ...

نه بابا یعنی من اگه‌میدونستم‌انقدر راحته زودترمیرفتم .تازه من دخترم ۱۶ماهش بود شیرمیخورد رفتم‌عمل صب عملم‌کردن فردا ظهر مرخص گازش هم وقتی ازاتاق عمل اومدم اولین باری که دستشویی رفتم ۸۰درصدش تخلیه شد فقط به هوش اومدی‌کامل زیادراه برو‌که‌زودتر تخلیه بشه عین بادمعده میمونه 

دکترم دکتر مرادی بود اتاق عمل و پرسنلش فوق العاده بود کل هزینه هام ۲۰۰تومن شد که‌من یه شب اتاق‌وی آی پی گرفتم‌۲۰۰تومن اضافه شد.بیهوشیش هم‌کلا ۱ساعت و نیمه .بعدازعمل تا ۳‌ماه رعایت‌کن و‌پرهیزغذایی داشته باش بعدازاون بدنت به نبود صفرا عادت میکنه و زندگی عادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا یعنی من اگه‌میدونستم‌انقدر راحته زودترمیرفتم .تازه من دخترم ۱۶ماهش بود شیرمیخورد رفتم‌عمل صب ...

استفراقم میکردی بعداز عمل ؟یه شب قبل عمل بستری شدی وفردای عملم مرخص شدی ؟درن هم داشتی ؟واای توروخدا حلالم کن خیلی ازت سوال میپرسم 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2728
استفراقم میکردی بعداز عمل ؟یه شب قبل عمل بستری شدی وفردای عملم مرخص شدی ؟درن هم داشتی ؟واای توروخدا ...

نه استفراغ برای چی‌

فقط وقتی به‌هوش‌اومدی‌کلا تو‌هرجراحی بخاطره داروهای بیهوشی نباید‌آب بخوری تا دو ساعت اگه‌بخوری حالت تهوع میگیری بعدم‌وقتی میخواری راه بری قبلش کم کم شروع‌کن آب میوه‌بخور بشین چنددیقه  پاتو آویزون کن ۵دیقه بعداروم اروم راه برو .بعدازعملت کلا هرچی بیشترراه بری زودترخوب میشی اصلا فکرنکن چون دوتا بخیه داری فشارمیادواین حرفا فقط راه برو .نه واقعا دردنداشتم خیلی درد معمولی قابل تحمل تراز درد بریدگی .فقط گازه یه مقدار چندساعته تا تخلیه شدنش اونم احساس سنگینی داری که بهت مسکن و شیاف میده  من حتی مسکن هم نخوردم وآنتی بیوتیک  .بله صب عمل کردم فرداش ساعت ۱۱صب مرخص شدم .فقط بعدش رژیم غذاییتو رعایت کن تا ۳ماه .نه عزیزم راحت باش 

بیمارستان فیروزگر ولیعصر قطب گوارش و این عملاس 

نه استفراغ برای چی‌ فقط وقتی به‌هوش‌اومدی‌کلا تو‌هرجراحی بخاطره داروهای بیهوشی نباید‌آب بخوری تا دو ...

یعنی پس یه روز قبل عمل دیگه بستریت نکردن ؟آخه میلاد یه روز قبل عمل باید بستری بشی یه روزم که عمله وفرداش مرخص میکنن .عزیزم واقعا ازته قلبم ازخدا میخوام هرچی حاجت وآرزو داری بهش برسی بامتانت وصبرهمه سوالامو جواب دادی الهی هیچوقت مریض نشی الهی خیرببینی اززندگیت واقعا ازت ممنونم خیلی بزرگواری عزیز😘😘

یعنی پس یه روز قبل عمل دیگه بستریت نکردن ؟آخه میلاد یه روز قبل عمل باید بستری بشی یه روزم که عمله وف ...

مرسی عزیزم .انشالله توهم همیشه تنت سالم باشه و هیچوقت راهت به بیمارستان نره .بخدا بیخود استرس داذی البته منم مثل شمابودم زیربار عمل نمیرفتم ولی واقعا اگه‌میدونستم انقدر راحته زودتر خودمو راحت میکردم‌و‌جراحی میکردم .هربیمارستانی یه‌جوره نه من و بستری نکردن ولی خب آشنا داشتیم من بخاطره اینکه به دخترم شیرمیدادم نموندم شب قبلش 

مرسی عزیزم .انشالله توهم همیشه تنت سالم باشه و هیچوقت راهت به بیمارستان نره .بخدا بیخود استرس داذی ا ...

الهی هرچی ازخدا میخوای بهت بده ودخترگلت وعروس کنی دوست خوبم ممنونم ازت 

2738
دكتر بهم قرص داده دردم خفيفه گفت ورزش كن رژيم بگير يعنى خوب ميشم با رژيم و ورزش دخترم ٥ ماهشه از بار ...

سنگ صفرا تنها راه درمانش عمله. من یکسال هر دکتری بگی رفتم گفتن فقط عمل

خدایا شکرت🖤

دختر من مشکل عدم تنظیم و بالا بودن آنزیم  کبدی داشت آزمایشهای متعدد انجام دادم  دارو های زیادی هم دادم  ولی یکی از اطبا سنتی توصیه شیر بز کرد. من برای دخترم استفاده کردم واقعا خدا حفظ شون کنه جواب گرفتم شیر بز برای تنظیم آنزیم های کبد  کبد چرب چه بزرگسال چه نوزاد و چه کودک و کلیه بیمارهای کبدی فوق العاده است  البته  باید از جای معتبر و ارگانیک بدون بسته بندی  که مزرعه بز مروگل اطراف تهران که مربوط به یک دکتری هست  عالی است که توصیه می کنم فقط سرچ کنید مزرعه مروگل آدرس و لوکیشن میاد

2706