2737
2739
عنوان

پول ندادن شوهر و کاری که میخوام بکنم

10280 بازدید | 61 پست

شوهرم پول تو جیبی بهم نمیده یعنی اصلا به روی خودش نمیاره منم تا به حال ازش نخواستم فقط چندبار مثلا بهش گفتم پول بده یا با منت داده یا اینکه بعدش بداخلاقی کرده و بهونه گرفته یا اینکه اگه داده هم کم داده راستش من خیلی خوشم نمیاد واسه پول به کسی حتی شوهرم رو بزنم با این رفتارش احساس میکنم دارم ازش گدایی میکنم 

موقعی که سرکار نمیرفتم وقتی میرفت سرکار من خواب بودم چپ چپ نگام میگرد که مثلا من دارم میرم سرکار تو خوابیدی یا اینکه ظهرا میخوابیدیم وقتی بیدار میشد میگفت اه  یعنی مثلا خستم ولی باید برم سرکار و تو خوابیدی. منم از سراجبار بلند میشدم میرفتم ظرف میشستم

یا مثلا خونه رو تمیز میکردم میگفت مثل دستمال کشا و خونه فقط داری از سربیکاری دستمال میگشی این بر اونبر

شعورش نمیرسه واسه اون دارم خونه رو تمیز میکنم

خلاصه به نظرم یه مرد خودش باید شعورش برسه که به زنش پول بده و زنش احتیاج داره 

تازه اگه هم شعورش نمیرسه و زنش چند بار درخواست میکنه باید بفهمه که بابا زنش پول میخواد خلاصه همچین مردی که من دارم انگار خودشو زده به نفهمی فعلا که خودم دارم میرم سرکار

تا دارم خرج میکنم نداشته باشمم خرج نمیکنم

خودم عاشق بچه هستم خودشم میدونه که اگه بگه بچه من سریع قبول میکنم

ولی میخوام اگه گفت بچه بیاریم

بهش بگم من به شرطی بچه میارم که پول تو جیبی بهم بدی چون با بچه نمیونم برم سرکار 

خرج دارم و دیگه نمیتونم رو بزنم بهت و بهونه بیاری

اینجوری میخوام خوردش کنم که بفهمه تو این مدت واسه نداشتن پول تو جیبی چقد اذیت شدم و خجالت بکشه

خسیسه 😑

راه حلی ب ذهنم نمیرسه جز مشاور 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدای من خیلی سخته زندگی با مرد خسیس

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2738

درکت میکنم... 

چقدر این اخلاقت شبیه منه...

همین اخلاقمون باعث میشه مردای خسیس از خداشون بشه... 

فقطط... 

تفاوت من با خودت اینه که شوهرم خودش اجازه ادامه تحصیل نداد بهم با اینکه عقد بودم و قبلش شرط گذاشته بودم و قبول کرده بود... 

کلا دوست نداره برم سرکار

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

باید بگی مگه برای خودم چیکار میکنی ک برای بچم بکنی

وظیفشه ک بده

بگو وقتی بچه بخوای بیاریم باید هرچی میخوام برام بخری بهم پولم بدی و بگو ک دیگ هیچوقت سرکار نمیرم چون وظیفه شما نیست

در انتظار..⁦👩‍👧‍👦⁩
2706