2737
2734
عنوان

فرهنگ مثبت

2334 بازدید | 152 پست
سلام
خیلی وقت ها تو نینی سایت در مورد فیس بوک بد میشنویم و خیلی از خانوم ها هستند که از فیس بوک به هر شکلی ناراضی هستن
حالا من میخوام تو این تاپیک یکی از پیج های فیس بوک رو که به نظرم پیج مفیدی هست معرفی کنم
اسم این پیج هست فرهنگ مثبت و تو این پیج در مورد موارد مختلفی به شکل یه جمله صحبت میشه

شاید با خوندن هر کدوم از این جمله ها به نظر بیاد که این حرف ها همه جزو بدیهیات هست و همه اونها رو میدونن
اما واقعیت اینه که با اینکه این جملات خیلی واضح و بدیهی هستن اما متاسفانه خیلی وفت ها میبینیم که تو جامعه ما رعایت نمیشن

من فکر کردم از اونجایی که خیلی از دوستان دسترسی به فیس بوک ندارن، این جمله ها رو اینجا بزارم تا بقیه هم ببینن
خوبه که روی هر جمله هر چند ساده، فکر کنیم و اگر به نظرمون درست اومد اونها رو تو زندگیمون استفاده کنیم

البته ممکنه خیلی از این جمله ها مخاطبش آقایون باشن اما به نظرم بودنشون تو این تاپیک میتونه مفید باشه
6+3=9 اما هم 5+4=9 اونجوری که تو فکر میکنی تنها راه فکر کردن نیست به روش فکر کردن آدم های دیگه هم احترام بزاریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ملودی جان سلام
برای من عکس ها سایزشون مناسبه
برای شما درست دیده نمیشه؟
6+3=9 اما هم 5+4=9 اونجوری که تو فکر میکنی تنها راه فکر کردن نیست به روش فکر کردن آدم های دیگه هم احترام بزاریم.
ممنون...

راستی این بارش کد قلب تو امضات فکر کنم باعث بشه کاربرها نتونن کامل مطالب رو بخونن....البته من مشکلی ندارم چون اتوماتیک کامپیوترم اونها رو بلاک میکنه و برام دیده نمیشه...ولی سرعت تاپیکت برام کنده....
yesterday you said tomorrow....just do it
2706