2733
2734
عنوان

یوگا

179 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من 19 سالمه دوس دارم برم یوگا میشه بگین چجوریه؟ مناسبه یا نه؟

به دلایلی ورزش های سخت رو دوس ندارم ولی یوگا بنظرم ارامشش بیشتره

میشه بگین

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مدت کوتاه رفتم. اون جوری هم که فکر می کنی آروم و بی حس و حال نیست بعضی حرکاتش واقعا سخته من از پس بعضی هاش به سختی بر میومدم چون بدنم انعطاف نداشت 

من ادامه ندادم ولی بری کم کم راه میفتی 

در کل ورزش خوبیه باهاش موافقم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2731
من یه مدت کوتاه رفتم. اون جوری هم که فکر می کنی آروم و بی حس و حال نیست بعضی حرکاتش واقعا سخته من از ...

منم می‌خواد برم 

بدنسازی هم می‌خوام برم حالا موندم کدوم بهتره برم🤔😕

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
منم می‌خواد برم  بدنسازی هم می‌خوام برم حالا موندم کدوم بهتره برم🤔😕

اگر به قصد لاغری میخوای بری به نظرم بدنسازی بهتره 

ولی اگر برای آرامش جسم و روحت میخوای قطعا یوگا 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

اگر قصد لاغری و فیت کررن شکم وسینه رو داری از دوره های خانم ساداتی استفادخ کن کارشون عالیه  واسه من تلفیقی فیتنس گذاشت با چربی سوزی  دوماهه 12کیلوهم  کردم  کارشون عالیه واقعا 

البته من وقت باشگاه نداشتم توخونه بهم  تمرین میداد و سالم خوری بدون گزسنگی ومطابق سفره اشتهام  گم میشه 

ایدی  تل گرامشون PPPPP_e@

2738

من چند ساله دارم یوگا کار میکنم و نتیجه اش رو اعصاب و روانم عالیه بدنمم خیلی اروم تر و خوش فرم تر شده. مربی من که عالی بوده خانم الهام پویامنش انقدر انرژیش خوبه که همینکه وارد کلاس میشم مشکلاتم یادم میره و تایم تمرین فقط خودمم و خودم و ارامش