2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه بعضی دخترا با حجاب افتضاح و آرایش فجیع میان خیابون گردی محرم و دنبال کیس مناسب خودشون میگردن..پسر هم از اونا بدتر.کلا فرصت مناسب برای ولگردی تا ۳ شب

2731

خانومای عزیزی که مانتو جلو باز میپوشن با ساپورت و ساپورتشونم تا گردنشون بالا میکشن طوری که تا ناکجاشون بصورت فول اچ دی درمعرض نمایشه ینی حتی به پسرا زحمت تصور کردنشم نمیدن بعد بحث حجابو اسلامو اینا که پیش میاد میگن نههههههه ما اینجا آزادی نداریم خو لامصب آزادی نداری اینطوری میگردی داشتی چی میشدی🤨

بابا هرچی میخواین بپوشین فقط اون ساپورت لامصبو نچسبونین به فلان جاتون اه😡

البته الان همین خانوما میان اینجا میخورن منو😑

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2740
خواهش نگید دروغ.مثل اینه که بگیم هر کسی اول باید از خودش شروع کنه ولی در واقع هیچی ب هیچی میشه.چون ک ...

خب دیگه منم از خودم شروع کردم،شما هم مقصر نیستی که اینطوری فکرمیکنی وباور نمیکنی صحبت های من رو

چون افراد دروغگو خیییلی بیشتراز افراد راستگوهستند متاسفانه....طوری شده که اگه فردی حقیقت روهم بگه خیلیا باور نمیکنن از بس دروغ شنیدن فکر میکنن همه دارن دروغ میگن،

خیلی چیزا واقعا بده .خداکنه تو خودم حلش کنم.ولی بعضیاش اخلاقمه مث اینکه ناراحتم از کسی باید باهام حرف بزنه سکوت کنه دیوونههه میشمم

امیدوارم به همه خواسته هاتون برسین*اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم*
غلط میکنن میخورن

میسی هستی

اگه اومدن بخورنم نذاریا

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
فکر کردن به اینکه غذا چی درست کنم😂

وای کاش میشد ۱۰۰تا لایکت کنم اصن بدبختیه بزرگ من اینه که چی بپزم😪

کاش میشد ما هم مث ماشین بنزین میزدیم

2706