2737
2734
بله دارم نميدونم چرا اذیت میکنن بعضیا اخه ندیده ونشناخته فحش میدن توهین میکنن

ببینید،حقیقت اینه که هیچ کسی با یک کارت در یک کشور دیگه انتظار داشته باشه از حقوق مساوی با مردم اونجا برخوردار باشه.شاید از لحاظ قانونی اوکی باشه ولی از نظر فرهنگی خیر.ولی کسی هم حق توهین رو نداره.در هر کشور دیگری هم همین طوره.یک ایرانی هم در هیچ کجای دنیا نمیتونه انتظار داشته باشه از حقوق مساوی با مردم اونجا برخوردار باشه و بپذیرنش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی با ایرانی ها توخارج هم بد. رفتارمیکنن؟

معلومه..خیلی از ایرانی ها ترجیح میدن با پاسپورت ترک یا حتی عراقی از کشور خارج بشن ولی با پاسپورت ایرانی نکن.چون ممکنه به جرم تروریست بهشون پیله کنن..حالا ما کجا تروریست کجا...الکی بهانه گیر میارن دیگه.و اینکه با پاسپورت ایرانی در اکثر دانشگاه های دنیا دانشجو نمیپذیرن.چون با کشور ما مشکل دارن..

معلومه..خیلی از ایرانی ها ترجیح میدن با پاسپورت ترک یا حتی عراقی از کشور خارج بشن ولی با پاسپورت ایر ...

بخدا من گناهی ندارم مادرم ایرانیه پدرم غیرایرانی منکه نتونستم ملیت خودمو. انتخاب کنم کجا بدنیا بیام یا نه 

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖
2728