2737
2734
اتفاقا 5سال خارج از ایران زندگی کردم و اصلا احساس بدی نداشتم ودوستای زیادی هم داشتم  چرا با خا ...

من خیلی اون سه سال تنها بودم نتونستم طاقت بیارم، چون بشدت وابسته اینجام، من اصلا هیچ دوستی نداشتم اونجا اصلا قید مهاجرت رو زدم.

وقتت رو باید پر کنی با این تنهایی و این حست بارداری برات سخت میگذره، دوست خانوادگی ندارید؟ با دوستای متاهل همسرت رفت و امد کن 

من خیلی اون سه سال تنها بودم نتونستم طاقت بیارم، چون بشدت وابسته اینجام، من اصلا هیچ دوستی نداشتم او ...

ای بابا چه سخت گذشته برات ،متاسفم ،اما من برعکس شما خیلی بهم خوش گذشت 

دو تا دوست داره که متاسفانه یکیشون اصلا باب میل من برای رفت و امد نیست ،نه که ادم بدی باشن نه ،با هم مچ نیستیم ،اونیکی هم سرشون خیلی شلوغه خیلییییی ،یعنی صبح میرن ساعت 10,11شب میان خونه ،فرصت ارتباطی زیادی نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چه سخت گذشته برات ،متاسفم ،اما من برعکس شما خیلی بهم خوش گذشت  دو تا دوست داره که متاس ...

کم کم ارتباطت رو بیشتر کن، با پسرخاله یا دخترخاله و.... همسرت، دایره رفت و امدت که بزرگ تر بشه، دور همی زنونه بزارید و مشغول بشید.

2728